Textainer Konteineri Jälgimine,Track Textainer Container (24 Hrs)

Sisestage allpool oma Textaineri konteineri jälgimisnumber , mille vorming peaks olema TEXU1234567, et saada reaalajas Textaineri konteineri olek.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Textainerist

textaineri jälgimineTextainer on tegutsenud alates 1979. aastast ja on maailma suurim ühendveokonteinerite rendileandja laevastiku suuruse alusel, kokku üle 2,0 miljoni konteineriga, mis vastab enam kui 3,0 miljonile TEU-le meie omanduses ja hallatavas laevastikus. Rendime konteinereid üle 400 laevaliinile ja teistele rentnikele. Meie laevastik koosneb standardsetest kuivveost, kuivkauba eripakkumistest ja külmutuskonteineritest. Oleme üks suurimaid uute ja kasutatud konteinerite ostjaid, kelle iga-aastane kapitalikulu ületab sageli 800 miljonit dollarit. Usume, et oleme ka suurim kasutatud konteinerite müüja, müües aastas kuni 100 000 konteinerit rohkem kui 1100 kliendile. Pakume oma teenuseid 13 kontorist ja 400 depoost koosneva võrgu kaudu üle maailma.

Textaineri jälgimise abi

  • Kui teil on probleeme meie konteineri jälgimissüsteemiga, jälgige oma konteinerit otse Textaineri veebisaidil .
  • Kui te Textaineri ametlikult veebisaidilt jälgimisteavet ei saa, võtke parem ühendust Textaineriga .

Textaineri konteineri jälgimisnumbri vorming

Kui saadate koos Textaineriga, saate Textaineri konteineri jälgimisnumbri vormingus TEXU1234567, TEXU on Textaineri eesliited.

Textaineril on järgmised eesliited: TEXU, TGHU, PRSU, MLCU, WCIU, MAXU, GATU, GAEU, KWCU, CLHU, AXIU, GAZU, AMFU, AMZU, CHIU, HCIU, XINU ja TEMU.

Lisateavet Textaineri konteineri jälgimisnumbrite kohta leiate allolevast pildist.
textaineri konteineri jälgimine

Textaineri konteineri jälgimise abikeskus

Kui teil on probleeme meie Textainer Tracking süsteemiga, esitage oma probleem siin, aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel operaatori ega teistega ühendust võtta, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult teie Textaineri konteineri jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi