HAPAG LLOYD Konteineri Jälgimine,Track HAPAG LLOYD Container (24 Hrs)

Sisestage alla oma Hapag-Lloydi konteineri jälgimisnumber , mille vorming peaks olema HLXU1234567, et saada reaalajas Hapag-Lloydi konteineri olek.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Hapag-Lloydi kohta

table-lloyd jälgimineRohkem kui 150 kaasaegset laeva, viis miljonit TEU-d (kahekümne jala ekvivalentühikut) aastas, ligikaudu 7000 motiveeritud töötajat rohkem kui 300 kohas 114 riigis, mis on ühendatud IT-süsteemi kaudu, mis on tööstusharu liider: Hapag-Lloyd on juhtiv ülemaailmne liinilaevandusettevõte ja teie jaoks võimas partner.

Hapag-Lloyd pakub peaaegu 100 liinilaevateenust kõigi mandrite vahel, laevastikku kogumahutavusega umbes 730 000 TEU ja konteinerivarusid ca. 1,1 miljonit TEUd, sealhulgas üks maailma suurimaid ja moodsamaid külmutuslaevade parke.

Hapag-Lloyd on üle 165 aasta seadnud töökindluse, teeninduse, tootlikkuse ja keskkonnakaitse jaoks kogu tööstusharu võrdlusalused. Teised Hapag-Lloydi olulised teemad on vastavus ja jätkusuutlikkus.

Ametlik veebisait: www.hapag-lloyd.com

Hapag-Lloydi jälgimise abi

Võtke sotsiaalmeedias ühendust Hapag-Lloydiga

Hapag-Lloydiga saab ühendust võtta järgmiselt

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Hapag-Lloydi uudised

Hapag-Lloydi konteineri jälgimisnumbri vorming

Kui saadate Hapag-Lloydiga, saate Hapag-Lloydi konteineri jälgimisnumbri vormingus HLXU1234567, HLXU on Hapag-Lloydi eesliide.

Hapag-Lloydil on järgmised eesliited: HLCU, HLXU, CPSU, CSQU, AZLU, CMUU, LYKU, LYTU, TMMU, FANU, ITAU, CASU, IVLU, SIUU, CACU, PCRU, TLEU ja HLBU.

Lisateavet Hapag-Lloydi konteineri jälgimise numbri kohta leiate allolevast pildist.
hapag-lloyd konteineri jälgimine

Hapag-Lloydi konteinerite jälgimise abikeskus

Kui teil on probleeme meie Hapag-Lloyd konteineri jälgimise süsteemiga, esitage oma probleem siin, aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel ühendust võtta vedajaga ega teistega, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult teie Hapag-Lloyd Containeri jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi