Ecu Worldwide Konteineri Jälgimine,Track Ecu Worldwide Container (24 Hrs)

Sisestage allpool oma ECU Worldwide jälgimisnumber, et saada meie kiirjälgimissüsteemiga teavet reaalajas kohaletoimetamise kohta.

ECU kohta kogu maailmas

ECU ülemaailmne jälgimine1987. aastal Belgias asutatud ECU Worldwide (endine ECU-Line) on NVOCC teenuste ülemaailmne liider. Rikkaliku pärandi, kirglikkuse ja paindlikkuse toel oleme toonud LCL-i maailmatasemel uuendusi (konteinerite laadimisest vähem) ja seadnud selles valdkonnas mitmeid etalonide.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

India suurim erasektori integreeritud logistikalahenduste pakkuja Allcargo Logistics Ltd. omandas ettevõtte 2006. aastal, mis tõi kaasa meie tegevuse edasise efektiivsuse. 2016. aasta mais ristisime oma identiteedi ümber ECU Worldwide’iks ja tugevdasime oma ülemaailmset kohalolekut, viies oma kontorid ühe nime alla, et tähistada meie hästi ühendatud kontoreid ja hästi koordineeritud tegevust. Meie püüdlus tuua geograafiad lähemale oma süsteemi tõhususe ja klientide jaoks suurepäraste teadmiste abil on jäänud muutumatuks, söövitades seega geograafia lihtsustatud filosoofia.

ECU ülemaailmse jälgimise abi

ECU ülemaailmne konteineri jälgimise numbrivorming

Kui tarnite ECU-ga kogu maailmas, saate Ecu-Line konteineri jälgimisnumbri vormingus XXXU1234567. Lisateavet Ecu-Line’i konteineri jälgimise numbrite kohta leiate allolevast pildist.
ecu liini konteineri jälgimine

Seotud jälgimine

Ecu-Line jälgimise abikeskus

Kui teil on probleeme meie Ecu-Line jälgimissüsteemiga, esitage oma probleem siin, aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel operaatori ega teistega ühendust võtta, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult teie Ecu-Line’i jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi