CSAV NORASIA Konteinerio Stebėjimas,Track CSAV NORASIA Container (24 Hrs)

Toliau įveskite savo CSAV Norasia konteinerio stebėjimo numerį , kurio formatas turėtų būti NSLU1234567, kad gautumėte CSAV Norasia konteinerio būseną realiuoju laiku.

Apie CSAV Norasia

Csav Norasia konteinerių sekimasCompañía Sudamericana de Vapores ( CSAV ) yra Čilės laivybos įmonė. Įkurta 1872 m., ji yra viena iš seniausių laivybos kompanijų pasaulyje ir šiuo metu viena didžiausių Lotynų Amerikoje.

1999 m. Brazilijos laivybos bendrovė „Libra“ ir Urugvajaus bendrovė „aMontemar Marítima SA“ tapo CSAV dalimi ir taip sustiprino savo buvimą rytinėje Pietų Amerikos pakrantėje iki pagrindinių pasaulio vietų. Savo ruožtu, 2000 m. birželį integravus CSAV ir Norasia , Bendrovė galėjo patekti į pagrindinius Rytų-Vakarų maršrutus. Šiuo metu CSAV Norasia veikia daugiau nei 50 šalių ir turi tiesioginius išvykimus iš pagrindinių Azijos, Europos, Indijos ir Artimųjų Rytų uostų.

Oficiali svetainė: www.csavnorasia.com

CSAV Norasia sekimo pagalba

Susisiekite su CSAV Norasia socialinėje žiniasklaidoje

Su CSAV Norasia galima susisiekti šiuo adresu

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

CSAV Norasia konteinerio sekimo numerio formatas

Kai siunčiate su CSAV, gausite CSAV Norasia konteinerio sekimo numerį, kurio formatas yra NSLU1234567, NSLU yra CSAV Norasia prefiksas. Sužinokite daugiau CSAV konteinerio sekimo numerio informacijos iš toliau pateiktos nuotraukos.
Csav Norasia konteinerių sekimas

CSAV Norasia konteinerių stebėjimo pagalbos centras

Jei turite problemų dėl mūsų CSAV Norasia konteinerių sekimo sistemos, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su operatoriumi ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti jūsų paketą naudodami jūsų CSAV Norasia Container sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų

Leave a Comment

Your email address will not be published.