CSAV Konteineru Izsekošana,Track CSAV Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu CSAV konteinera izsekošanas numuru , kura formāts ir CSVU1234567, lai iegūtu reāllaika CSAV konteinera statusu.

Par CSAV

Csav izsekošanaCompañía Sudamericana de Vapores ( CSAV ) ir Čīles kuģniecības uzņēmums. Tā ir dibināta 1872. gadā, un tā ir viena no vecākajām kuģniecības kompānijām pasaulē un šobrīd viena no lielākajām Latīņamerikā.

CSAV ir korporācija, kas tiek kotēta biržā kopš 1893. gada. Tā galvenokārt specializējas konteineru pārvadājumos, taču piedāvā arī īpašus pakalpojumus, piemēram, šķidro un cieto beramkravu, refrižeratoru kravu un automašīnu pārvadāšanu pa jūru.

CSAV ir globāls uzņēmums, kas sniedz vairāk nekā 30 līnijpārvadātāju pakalpojumus visā pasaulē (kā arī padeves pakalpojumus), un tam ir komerciāla klātbūtne vairāk nekā 80 valstīs, vairāk nekā 90% no saviem kopējiem ienākumiem gūstot ar savu aģentūru starpniecību.

Oficiālā vietne: www.csav.com

CSAV izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši CSAV vietnē .
  • Ja no CSAV oficiālās vietnes nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar CSAV .

CSAV ziņas

  • Hapag-Lloyd, CSAV Apspriediet kopīgās iespējas
  • CSAV NORASIA Conosur Service — Imbituba zvans

Sazinieties ar CSAV sociālajos medijos

Ar CSAV var sazināties, izmantojot tālāk norādīto

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

CSAV konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar CSAV, jūs saņemsiet CSAV konteinera izsekošanas numuru formātā CSVU1234567, CSVU ir CSAV prefikss. CSAV ir divi prefiksi: CSVU un LNXU . Uzziniet vairāk CSAV konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
csv konteineru izsekošana

CSAV konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu CSAV konteineru izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu CSAV konteinera izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu

Leave a Comment

Your email address will not be published.