MAERSK Konteineru Izsekošana,Track MAERSK Container (24 Hrs)

Tālāk ierakstiet savu Maersk izsekošanas numuru, lai saņemtu informāciju par piegādi tiešsaistē, izmantojot mūsu ātrās izsekošanas sistēmu.

Par Maersk Line

maersk izsekošanaMaersk Line , AP Moller – Maersk Group globālā konteineru nodaļa, ir veltīta augstākā līmeņa uz klientiem orientētu un uzticamu okeāna transporta pakalpojumu sniegšanai. Mūsu vīzija, kas veidota, balstoties uz stingru taisnuma, pastāvīgas aprūpes un inovāciju mantojumu, ir virzījis mūsu uzņēmējdarbību kopš pirmā Maersk Line kuģa, kas izgāja 1904. gadā. Turpinot ievērot šo vīziju, mēs esam paplašinājuši savu biznesu, lai kļūtu par pasaulē lielāko okeāna pārvadātāju. . Un mēs pastāvīgi tiekam atzīti par uzticamāko konteineru pārvadājumu uzņēmumu.

Maersk izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši Maersk Line vietnē .
  • Ja no Maersk Line oficiālās vietnes nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar Maersk Line .

Vietne: www.maerskline.com

Sazinieties ar Maersk Line sociālajos medijos

Ar Maersk Line var sazināties, izmantojot tālāk norādīto

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

 

Maersk konteineru ziņas

Maersk konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar Maersk Line, jūs saņemsiet Maersk Line konteinera izsekošanas numuru ar formātu MAEU1234567, MAEU ir Maersk Line prefikss.

Maersk Line ir šāds prefikss: MSKU, MWCU, MWMU, MAEU, SEAU, APMU, MHHU, MSFU, PONU, POCU, KNLU, OCLU, NDLU, FRLU, MCAU, MCHU, MSAU, FAAU, TORU, LOTU, MGBU, MIEU , SCMU, HDLU, MRKU, MSWU, MVIU, MNBU, MCRU, MMAU, BSLU un MALU.

Uzziniet vairāk Maersk līnijas konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
maersk konteineru izsekošana

Saistītā izsekošana

Maersk izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu Maersk izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu Maersk izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu

Leave a Comment

Your email address will not be published.