CONCOR Śledzenie Kontenerów,Track CONCOR Container (24 Hrs)

Wprowadź poniżej swój numer śledzenia kontenera CONCOR , powinien mieć format CXNU1234567, uzyskaj status kontenera CONCOR w czasie rzeczywistym.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O CONCOR

śledzenie zgodnościContainer Corporation of India Ltd. (CONCOR) została założona w marcu 1988 r. na mocy ustawy o spółkach i rozpoczęła działalność w listopadzie 1989 r., przejmując istniejącą sieć 7 ICD od Kolei Indyjskich.

CONCOR zobowiązuje się dostarczać swoim klientom elastyczne, efektywne kosztowo, wydajne i niezawodne rozwiązania logistyczne. Stara się być pierwszym wyborem dla swoich klientów. CONCOR jest organizacją zorientowaną na klienta, zorientowaną na wyniki, zorientowaną na wyniki, skoncentrowaną na zapewnianiu swoim klientom wartości w stosunku do ceny.

Pomoc dotycząca śledzenia CONCOR

  • Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów, śledź swój kontener bezpośrednio na stronie CONCOR .
  • Jeśli nie otrzymasz żadnych informacji o śledzeniu z oficjalnej strony CONCOR, lepiej skontaktuj się z CONCOR .

Skontaktuj się z CONCOR w mediach społecznościowych

Z CONCOR można się skontaktować za pośrednictwem następujących

  • Facebook
  • Linkedin
  • Świergot

Format numeru śledzenia kontenera CONCOR

Kiedy wysyłasz z CONCOR, otrzymasz numer śledzenia kontenera CONCOR w formacie CXNU1234567, CXNU to prefiks CONCOR. Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera CONCOR z poniższego zdjęcia.
concor śledzenie kontenera

Centrum pomocy śledzenia kontenerów CONCOR

Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów CONCOR, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Oświadcz : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy tylko pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia kontenera CONCOR w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych