COSCO Sledovanie Kontajnerov,Track COSCO Container (24 Hrs)

Zadajte svoje sledovacie číslo COSCO nižšie a získajte informácie o aktuálnom doručení pomocou nášho expresného systému sledovania.

O COSCO

sledovanie coscoChina Ocean Shipping (Group) Company (COSCO) , jedna z najväčších nadnárodných spoločností na svete, je najväčšou čínskou a vedúcou svetovou skupinou špecializujúcou sa na globálnu lodnú dopravu, modernú logistiku a stavbu a opravu lodí, pričom sa umiestnila na 327. mieste v rebríčku Fortune Global 500. Spoločnosť COSCO bola založená 27. apríla 1961 a vlastní a kontroluje viac ako 800 moderných obchodných lodí s celkovou tonážou 56 miliónov DWT a ročnou nosnosťou 400 miliónov ton. Lodné linky spoločnosti COSCO pokrývajú viac ako 1 600 prístavov vo viac ako 160 krajinách a regiónoch po celom svete a veľkosť jej flotily je na prvom mieste v Číne a na druhom mieste na svete.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Pomoc pri sledovaní COSCO

  • Ak máte problém s naším systémom sledovania kontajnerov, sledujte svoj kontajner priamo na webovej stránke COSCO .
  • Ak z oficiálnej webovej stránky COSCO nedostanete žiadne informácie o sledovaní, radšej kontaktujte COSCO.

Správy COSCO

Kontaktujte COSCO na sociálnych médiách

COSCO je možné kontaktovať prostredníctvom nasledujúceho

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Formát čísla sledovania kontajnera COSCO

Keď posielate s COSCO, dostanete číslo sledovania kontajnera COSCO vo formáte CBHU1234567, CBHU je predpona COSCO. Zistite viac informácií o čísle sledovania kontajnera COSCO z obrázka nižšie.
sledovanie kontajnerov cosco

Centrum pomoci COSCO Tracking

Ak máte problém s naším systémom sledovania COSCO, zadajte svoj problém tu, pomôžeme vám čo najskôr.
Vyhlásenie : NEMÔŽEME kontaktovať prepravcu alebo iných vo vašom mene, môžeme vám len pomôcť sledovať váš balík pomocou vášho sledovacieho čísla COSCO v oficiálnom sledovacom systéme.

Dajte nám vedieť, pokúsime sa pre vás sledovať stav. Nemôžeme vás však kontaktovať v súvislosti s akýmkoľvek problémom so zásielkou. Ak potrebujete akúkoľvek podporu, kontaktujte ich oficiálny tím podpory.

užitočné odkazy

Sledujte viac kontajnerových zásielok