China Shipping Konteineru Izsekošana,Track China Shipping Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu China Shipping konteinera izsekošanas numuru , kam jābūt formātā CSLU1234567, lai iegūtu reāllaika China Shipping konteinera statusu.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Par Ķīnas piegādi

Ķīnas sūtījumu izsekošanaĶīnas kuģniecības (grupas) uzņēmums (saīs. China Shipping) tika dibināts 1997. gada 1. jūlijā, un tā ir ļoti visaptveroša, starpvalstu, daudznozaru, starpreģionāla uzņēmumu grupa, kuras galvenā darbība ir kuģniecība. Tās galvenā mītne atradās Šanhajā.

Galvenais China Shipping sniegtais pakalpojums ir konteineru, eļļu, beramkravu, pasažieru, automašīnu un speciālo priekšmetu pārvadājumi; tas drīzumā piedāvās LNG pakalpojumu. Līdz 2012. gada beigām uzņēmumam pieder 500 dažāda veida kuģu, kuru kravnesība sasniedz 30 miljonus tonnu. Trīs galveno flotu, konteinerkuģu, tankkuģu, beramkravu kuģu izmēri ir pasaules labākajos sarakstos. Grupas uzņēmumam ar ikgadējo kravu pārvadājumiem 460 miljonu tonnu un 11 miljonu konteineru apjomā ir nozīmīga loma valsts atbalstīšanā energoresursu tirdzniecībā un importa un eksporta biznesā.

Ķīnas piegādes izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši China Shipping vietnē .
  • Ja jūs nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju no China Shipping oficiālās vietnes, labāk sazinieties ar China Shipping .

Sazinieties ar Ķīnas piegādi sociālajos medijos

Ar Ķīnas piegādi var sazināties, izmantojot tālāk norādīto

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Ķīnas piegādes konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar China Shipping, jūs saņemsiet China Shipping konteinera izsekošanas numuru ar formātu CSLU1234567, CSLU ir China Shipping prefikss.

China Shipping līdz šim ir divi prefiksi, tie ir CCLU un CSLU .

Uzziniet vairāk Ķīnas piegādes izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
Ķīnas kuģniecības konteineru izsekošana

Ķīnas kravas konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu Ķīnas sūtījumu konteineru izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar pārvadātāju vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu Ķīnas piegādes konteinera izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu