Seago Line Śledzenie Kontenerów,Track Seago Line Container (24 Hrs)

Wprowadź poniżej swój numer śledzenia kontenera Seago Line , powinien mieć format SEJU1234567, aby uzyskać status kontenera Seago Line w czasie rzeczywistym.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O linii Seago

śledzenie linii morskichW 2011 roku Seago Line rozpoczęło obsługę wewnątrzeuropejskiej działalności kontenerowej w imieniu Grupy Maersk, aby stać się specjalistą ds. handlu w regionie. Zasięg geograficzny Seago Line obejmuje region europejski, wszystkie kraje basenu Morza Śródziemnego, Rosję i kraje bałtyckie.

Seago Line jest niezależnym podmiotem w ramach Grupy Maersk z własnymi biurami we wszystkich głównych krajach regionu. Dzięki ponad 300 pracownikom, obsługującym około 50 statków o łącznej pojemności około 90 000 TEU, Seago Line jest jednym z największych operatorów żeglugi bliskiego zasięgu w Europie i ma dobrą pozycję do tworzenia wartości dla naszych klientów.

Pomoc dotycząca śledzenia linii Seago

  • Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów, śledź swój kontener bezpośrednio na stronie Seago Line .
  • Jeśli nie otrzymasz żadnych informacji o śledzeniu z oficjalnej strony Seago Line, lepiej skontaktuj się z Seago Line .

Skontaktuj się z Seago Line w mediach społecznościowych

Z Seago Line można się skontaktować za pośrednictwem następujących

  • Facebook
  • Linkedin
  • Świergot

Format numeru śledzenia kontenera linii Seago

Gdy wysyłasz za pośrednictwem Seago Line, otrzymasz numer śledzenia kontenera Seago Line w formacie SEJU1234567, SEJU to prefiks Seago Line. Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera Seago Line z poniższego zdjęcia.
śledzenie kontenerów linii morskiej

Centrum pomocy śledzenia kontenerów Seago Line

Jeśli masz problem z naszym systemem Seago Line Tracking, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Oświadczenie : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy tylko pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia kontenera Seago Line w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych