China Shipping Śledzenie Kontenerów,Track China Shipping Container (24 Hrs)

Wprowadź poniżej swój numer śledzenia kontenera wysyłkowego w Chinach , powinien mieć format CSLU1234567, aby uzyskać status kontenera wysyłkowego w Chinach w czasie rzeczywistym.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O wysyłce w chinach

śledzenie wysyłki w chinachChina Shipping (Group) Company (w skrócie China Shipping) została założona 1 lipca 1997 roku i jest mega kompleksową, ponadnarodową, wielosektorową, ponadregionalną, trans-właścicielską grupą przedsiębiorstw z żeglugą jako główną działalnością. Jej siedziba mieściła się w Szanghaju.

Główną usługą świadczoną przez China Shipping jest transport kontenerów, olejów, ładunków masowych, pasażerów, samochodów i przedmiotów specjalnych; wkrótce zaoferuje usługę LNG. Do końca 2012 roku firma posiada 500 różnego rodzaju statków, których nośność sięga 30 mln ton. Rozmiary 3 podstawowych flot, kontenerowców, tankowców, masowców, znajdują się na najwyższych listach światowych. Spółka należąca do grupy, z rocznym ruchem towarowym 460 milionów ton i 11 milionami kontenerów, odgrywa ważną rolę we wspieraniu kraju w handlu surowcami energetycznymi oraz działalności importowo-eksportowej.

Pomoc dotycząca śledzenia przesyłki w Chinach

  • Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów, śledź swój kontener bezpośrednio na stronie China Shipping .
  • Jeśli nie otrzymasz informacji o śledzeniu z oficjalnej strony China Shipping, lepiej skontaktuj się z China Shipping .

Skontaktuj się z wysyłką do Chin w mediach społecznościowych

Z wysyłką w Chinach można się skontaktować za pośrednictwem następujących

  • Facebook
  • Linkedin
  • Świergot

Format numeru śledzenia kontenera w Chinach

Wysyłając przesyłkę z China Shipping, otrzymasz numer śledzenia kontenera China Shipping w formacie CSLU1234567, CSLU to prefiks China Shipping.

China Shipping ma do tej pory dwa prefiksy, są to CCLU i CSLU .

Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia przesyłki w chinach z poniższego obrazu.
śledzenie kontenerów wysyłkowych w chinach

Centrum pomocy śledzenia kontenerów wysyłkowych w Chinach

Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów wysyłkowych w Chinach, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Zadeklaruj : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy tylko pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia chińskiego kontenera wysyłkowego w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych