Caravel Śledzenie Kontenerów,Track Caravel Container (24 Hrs)

Wprowadź poniżej swój numer śledzenia kontenera Caravel , powinien mieć format CLSU1234567, uzyskaj status kontenera Caravel w czasie rzeczywistym.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O logistyce Caravel

śledzenie kontenerów karawelowychCaravel Logistics założona w 1994 roku w Indiach przez dwóch przedsiębiorczych młodych mężczyzn – Saju Chacko i C.Jayakrishnana – posiadających kilkunastoletnie doświadczenie w branży spedycyjnej. Uważali, że szybka, niezawodna i terminowa obsługa klienta jest potrzebą godziny, szczególnie w branży logistycznej. Oczekiwania klienta to dostawa na czas po rozsądnych kosztach. Umiarkowany start z działalnością tylko w zakresie spedycji, CHA i sztauowania, Caravel rozrósł się, rozszerzając swoje ramiona w Indiach i za granicą. Caravel jest dobrze znany ze swojej zdolności do zapewnienia NIEZAWODNYCH ROZWIĄZAŃ LOGISTYCZNYCH W JEDNYM STOPNIU, łączących przewoźnika kontenerowego, transport samochodowy, spedycję, posiadanie i obsługę statków, logistykę krajową i 3PL.

Pomoc dotycząca śledzenia kontenerów karawelowych

  • Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów, śledź swój kontener bezpośrednio na stronie Caravel .
  • Jeśli nie otrzymasz żadnych informacji o śledzeniu z oficjalnej strony Caravel, lepiej skontaktuj się z Caravel .

Format numeru śledzenia kontenera karawelowego

Kiedy wysyłasz z Caravel Logistics, otrzymasz numer śledzenia kontenera Caravel w formacie CLSU1234567, CLSU to prefiks Caravel Logistics. Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera Caravel z poniższego zdjęcia.
śledzenie kontenerów karawelowych

Centrum pomocy śledzenia kontenerów Caravel

Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów Caravel, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Oświadczenie : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy tylko pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia kontenera Caravel w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych