LIBRA Konteinerio Stebėjimas,Track LIBRA Container (24 Hrs)

Toliau įveskite savo Libra konteinerio stebėjimo numerį , kurio formatas turėtų būti LBIU1234567, kad gautumėte Libra konteinerio būseną realiuoju laiku.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Apie Svarstykles

svarstyklių sekimas„ Libra “ yra Brazilijos laivybos kompanija, stipri, patikima, besispecializuojanti Pietų Atlanto jūroje, atsidavusi savo regiono plėtrai ir siekianti savo klientams pasiūlyti geriausius jūrų transporto sprendimus. Taigi, ji tampa tikru partneriu, kuris siekia užmegzti ilgalaikius santykius su savo klientais ir sekti jų vystymąsi bei augimą ateityje.

Svarstyklių sekimo pagalba

  • Jei turite problemų su mūsų konteinerių sekimo sistema, stebėkite savo konteinerį tiesiogiai Svarstyklių svetainėje .
  • Jei negaunate jokios stebėjimo informacijos iš oficialios „Libra“ svetainės, geriau susisiekite su „Libra “ .

Svarstyklių konteinerio stebėjimo numerio formatas

Kai išsiųsite su Libra, gausite Libra konteinerio sekimo numerį, kurio formatas yra LBIU1234567. Svarstyklės turi du priešdėlius: LBIU ir MOMU . Sužinokite daugiau „Libra“ konteinerio sekimo numerio informacijos iš toliau pateiktos nuotraukos.
svarstyklių konteinerio sekimas

Svarstyklių konteinerių stebėjimo pagalbos centras

Jei turite problemų dėl mūsų Libra konteinerių sekimo sistemos, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su operatoriumi ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti jūsų paketą naudodami Libra Container sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų