Caravel Konteinerio Stebėjimas,Track Caravel Container (24 Hrs)

Toliau įveskite savo Caravel konteinerio stebėjimo numerį , kurio formatas turėtų būti CLSU1234567, kad gautumėte Caravel konteinerio būseną realiuoju laiku.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Apie Caravel Logistics

karavelinių konteinerių sekimas„ Caravel Logistics “ 1994 m. Indijoje įkūrė du iniciatyvūs jaunuoliai – Saju Chacko ir C.Jayakrishnan – turintys kelerių metų patirtį laivybos pramonėje. Jie manė, kad greitas, patikimas ir savalaikis klientų aptarnavimas yra valanda poreikis, ypač logistikos pramonėje. Klientas tikisi, kad pristatymas bus „laiku“ už priimtiną kainą. Nuosaikią veiklą pradėjusi tik krovinių ekspedijavimo, CHA ir krovos veikla, „Caravel“ išaugo įvairiais būdais, išplečiant savo rankas Indijoje ir užsienyje. „Caravel“ yra gerai žinomas dėl savo gebėjimo teikti VIENO PATIKIMO PATIKIMĄ LOGISTIKOS SPRENDIMĄ, apimantį konteinerių vežėją, krovinių gabenimą, krovinių ekspedijavimą, laivų nuosavybę ir aptarnavimą, vidaus logistiką ir 3PL.

Caravel konteinerio sekimo pagalba

  • Jei turite problemų su mūsų konteinerių sekimo sistema, stebėkite konteinerį tiesiogiai Caravel svetainėje .
  • Jei negaunate jokios stebėjimo informacijos iš oficialios Caravel svetainės, geriau susisiekite su Caravel .

Caravel konteinerio sekimo numerio formatas

Kai siunčiate su Caravel Logistics, gausite Caravel konteinerio sekimo numerį, kurio formatas yra CLSU1234567, CLSU yra Caravel Logistics priešdėlis. Sužinokite daugiau apie Caravel konteinerio sekimo numerį žemiau esančiame paveikslėlyje.
karavelinių konteinerių sekimas

Caravel konteinerių stebėjimo pagalbos centras

Jei turite problemų dėl Caravel konteinerių sekimo sistemos, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su vežėju ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti jūsų paketą naudodami Caravel Container sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų