ZIM Konteineru Izsekošana,Track ZIM Container (24 Hrs)

Tālāk ierakstiet savu ZIM izsekošanas numuru, lai saņemtu informāciju par piegādi tiešsaistē, izmantojot mūsu ātrās izsekošanas sistēmu.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Par ZIM

zim izsekošanaUzņēmums ZIM Integrated Shipping Ltd tika dibināts 1945. gadā un ir kļuvis par vienu no lielākajiem, vadošajiem pārvadātājiem globālajā konteineru pārvadājumu nozarē. ZIM ir apņēmies nodrošināt saviem klientiem visā pasaulē uzticamus, elastīgus piegādes risinājumus, pamatojoties uz vairāk nekā pusgadsimta ilgās pieredzes pieredzi. Mēs veidojam ilgtermiņa partnerattiecības ar saviem klientiem, lai sniegtu pakalpojumu klāstu, kas pielāgots viņu īpašajām vajadzībām ar ZIM kvalitātes zīmogu.

ZIM izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši ZIM vietnē .
  • If you get no tracking information from ZIM official website, you’d better contact ZIM.

Contact ZIM on Social Media

ZIM can be contacted via the following

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

ZIM Container Tracking Number Format

When you ship with ZIM, you will get a ZIM container tracking number with format ZIMU1234567, ZIMU is one of ZIM’s prefix. ZIM has the following prefix: ZIMU, ZCSU, JXLU and ZCLU.

Know more ZIM container tracking number information from below picture.
zim konteinera izsekošana

Related Tracking

Help Center of ZIM Tracking

Ja jums ir problēmas ar mūsu ZIM izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu ZIM izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu