SITC Konteyner Takibi,Track SITC Container (24 Hrs)

SITC kapsayıcı takip numaranızı aşağıya girin , SITU1234567 biçiminde olmalıdır, gerçek zamanlı SITC kapsayıcı durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

SITC hakkında

sitc izlemeSITC International Holdings Co., Ltd., Asya içi bölgede lider bir nakliye lojistik şirketidir. İş kapsamı, konteyner gemisi nakliyesi, gemi yönetimi, gemi komisyonculuğu, uluslararası nakliye, LCL, proje lojistiği, lojistik teslimatı, gümrük komisyoncusu, depolama, konteyner deposu, liman, nakliye acentesi, dökme kargo vb. Şu anda, Shipping Group ve Logistics Group, SITC Intl. Holdingler.

Resmi web sitesi: www.sitc.com

SITC İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan SITC web sitesinden takip edin .
  • SITC resmi web sitesinden izleme bilgisi almazsanız, SITC ile iletişime geçmeniz daha iyi olur .

SITC Konteyner Takip Numarası Formatı

SITC ile gönderdiğinizde, SITU1234567 biçiminde bir SITC konteyner takip numarası alacaksınız, SITU, SITC’nin önekidir. Aşağıdaki resimden daha fazla SITC konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
sitc konteyner takibi

SITC Konteyner Takibi Yardım Merkezi

SITC Takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, size en kısa sürede yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkalarıyla iletişime geçemiyoruz, sadece resmi takip sistemindeki SITC Konteyner takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin