SAMSKIP Sledování Kontejnerů,Track SAMSKIP Container (24 Hrs)

Níže zadejte své sledovací číslo kontejneru Samskip , mělo by mít formát SANU1234567, získejte stav kontejneru Samskip v reálném čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O Samskipovi

samskip sledováníSamskip je globální logistická společnost nabízející přepravu a související služby po zemi, po moři, železnici a letecky se zvláštním zaměřením na nákladově efektivní, udržitelnou a ekologickou dopravu. S ročním obratem kolem 560 milionů eur je nyní Samskip jednou z větších evropských dopravních společností s pobočkami ve 24 zemích v Evropě, Severní a Jižní Americe, Asii a Austrálii a zaměstnává přibližně 1300 lidí po celém světě.

Samskip má sídlo v Nizozemsku, ale původně byl založen na Islandu v roce 1990. Od té doby Samskip produkoval konzistentní organický růst doplněný strategickými akvizicemi.

Nápověda Samskip Tracking

  • Pokud máte problém s naším systémem sledování kontejnerů, sledujte svůj kontejner přímo na webu Samskip .
  • Pokud z oficiálních stránek Samskip nedostanete žádné informace o sledování, raději kontaktujte Samskip .

Formát sledovacího čísla kontejneru Samskip

Když odesíláte se Samskip, získáte sledovací číslo kontejneru Samskip ve formátu SANU1234567, SANU je jedna z předpon Samskip. Samskip má následující předpony: COCU , GNSU , SANU , SWLU a VDMU . Další informace o sledovacím čísle kontejneru Samskip z obrázku níže.
Samskip sledování kontejnerů

Centrum nápovědy pro Samskip Container Tracking

Pokud máte problém s naším systémem Samskip Tracking, odešlete svůj problém zde, pomůžeme vám co nejdříve.
Prohlášení : NEMŮŽEME vaším jménem kontaktovat přepravce ani jiné osoby, můžeme vám pouze pomoci sledovat váš balíček pomocí sledovacího čísla kontejneru Samskip v oficiálním sledovacím systému.

Dejte nám prosím vědět, pokusíme se pro vás sledovat stav. Nemůžeme vás však kontaktovat ohledně jakéhokoli problému se zásilkou. Pro jakoukoli podporu se obraťte na jejich oficiální tým podpory.

užitečné odkazy

Sledujte více kontejnerových zásilek