RCL Konteyner Takibi,Track RCL Container (24 Hrs)

Aşağıya RCL konteyner takip numaranızı girin, REGU1234567 formatına sahip olmalı, gerçek zamanlı RCL konteyner durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

RCL hakkında

rcl izlemeBölgesel Konteyner Hatları (RCL) , 1979’da Bangkok ve Singapur arasında ilk besleyici konteyner gemisini işleten bir Ortak Besleme Operatörü olarak başladı.

RCL , 1988 yılında Tayland Menkul Kıymetler Borsası’na kote oldu ve o zamandan beri hissedarlara tatmin edici bir performans ve finansal getiri sağladı.

Şu anda RCL, Asya, Avustralasya ve Orta Doğu’da 60’tan fazla varış noktasını kapsayan 40 konteyner gemisinin sahibi ve işletmecisidir.

RCL İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan RCL web sitesinden takip edin .
  • RCL resmi web sitesinden izleme bilgisi almazsanız, RCL ile iletişime geçseniz iyi olur .

RCL Konteyner Takip Numarası Formatı

RCL ile gönderdiğinizde, REGU1234567 biçiminde bir RCL konteyner takip numarası alacaksınız, REGU, RCL’nin ön ekidir. Aşağıdaki resimden daha fazla RCL konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
rcl konteyner takibi

RCL Konteyner Takibi Yardım Merkezi

RCL Konteyner Takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, size en kısa sürede yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkalarıyla iletişime geçemiyoruz, sadece paketinizi resmi takip sistemindeki RCL Konteyner takip numaranızla takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin