NORDANA Konteyner Takibi,Track NORDANA Container (24 Hrs)

Nordana kapsayıcı takip numaranızı aşağıya girin , NODU1234567 biçiminde olmalıdır, gerçek zamanlı Nordana kapsayıcı durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Nordana hakkında

nordana izlemeNordana’nın adıNORVEÇ ve DANİMARKA geçmişinden alınmıştır. Hizmet 1957’de Norveçli Fearnley & Eger ve Danimarkalı DFDS’nin ortak girişimi olarak başladı. Daha sonra F & E geri çekilmeye karar verdi ve hizmet Danimarka yönetimi altında devam etti, ancak isim her zamanki gibi güçlü kaldı. Başlangıçta hizmet, Akdeniz’den Karayipler, Orta Amerika ve Meksika’ya yapılan taşımalara dayanıyordu ve gemiler ABD/İskandinavya üzerinden Akdeniz’e döndü. Kuzey Afrika’da petrol ve gaz arama faaliyetlerinin artmasıyla 1961 yılında ABD’den Akdeniz’e direkt sefer başlatılmış ve İskandinav limanlarındaki aramalar askıya alınmıştır. 1969’da, Kuzey Afrika’ya daha büyük ve daha ağır yükler için artan talebi karşılamak için 85 ton ağır kaldırma kapasiteli dört geleneksel kardeş gemi hizmete girdi.

Kuzey Afrika limanlarındaki artan sıkışıklık, öncelikli yanaşma elde etmek için daha özel tonajların gerekli olduğunu açıkça ortaya koydu. 1979’da dört Çok Amaçlı RoRo gemisi tanıtıldı. Gemiler, ticarete ve Line’ın birçok farklı müşterisinin belirgin yararına tamamen yeni, benzersiz ve sofistike bir kargo elleçleme konsepti sundu. Gelişen en gelişmiş RoRo konsepti ile gemiler en zorlu limanlarda bile hızlı sevkiyatlar elde etti. Nordana o zamandan beri coğrafi kapsamı genişletti, frekansları iyileştirdi ve hizmetlerini genişleterek önde gelen Çok Amaçlı RoRo astar taşıyıcılarından biri haline geldi. Bugün Nordana, müşterilerimizin farklı kargo elleçleme, güvenilirlik ve liman arama ihtiyaçlarını karşılayabilen özel bir taşıyıcı olarak tanınmaktadır.

Resmi web sitesi: www.nordana.com

Nordana İzleme Yardımı

Nordana Konteyner Takip Numarası Formatı

Nordana ile gönderim yaptığınızda, NODU1234567 biçiminde bir Nordana konteyner takip numarası alacaksınız, NODU, Nordana’nın ön ekidir. Aşağıdaki resimden daha fazla Nordana konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
nordana konteyner takibi

Nordana Konteyner Takibi Yardım Merkezi

Nordana Konteyner Takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, size en kısa sürede yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkaları ile iletişime geçemeyiz, sadece resmi takip sistemindeki Nordana Konteyner takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin