NORDANA Sledovanie Kontajnerov,Track NORDANA Container (24 Hrs)

Nižšie zadajte svoje číslo sledovania kontajnera Nordana , malo by mať formát NODU1234567, získajte stav kontajnera Nordana v reálnom čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O Nordane

sledovanie nordanaMeno Nordanaje prevzatý z Nórskeho a dánskeho pozadia. Služba začala v roku 1957 ako spoločný podnik medzi nórskymi Fearnley & Eger a dánskou DFDS. Neskôr sa F & E rozhodla stiahnuť a služba pokračovala pod dánskym vedením, ale meno zostalo rovnako silné ako kedykoľvek predtým. Služba bola spočiatku založená na preprave zo Stredozemného mora do Karibiku, Strednej Ameriky a Mexika a plavidlá sa vracali do Stredozemného mora cez USA/Škandináviu. S rozmachom ťažby ropy a zemného plynu v severnej Afrike bola v roku 1961 zavedená priama služba z USA do Stredozemného mora a hovory v škandinávskych prístavoch boli pozastavené. V roku 1969 boli do služby zavedené štyri konvenčné sesterské plavidlá s nosnosťou 85 ton, aby uspokojili rastúci dopyt po väčších a ťažších kusoch nákladu do severnej Afriky.

Narastajúce preťaženie v severoafrických prístavoch ukázalo, že na získanie prioritného kotvenia je potrebná špecializovanejšia tonáž. V roku 1979 boli predstavené štyri viacúčelové plavidlá RoRo. Plavidlá ponúkali úplne nový, jedinečný a sofistikovaný koncept manipulácie s nákladom pre obchod a pre mnohých rôznych zákazníkov spoločnosti Line. Vďaka zavedenej najpokročilejšej koncepcii RoRo získali plavidlá rýchle odoslanie aj v tých najťažších prístavoch. Nordana odvtedy rozšírila geografický rozsah, zlepšila frekvencie a rozšírila svoje služby, aby sa stala jedným z popredných viacúčelových RoRo dopravcov. Dnes je Nordana uznávaná ako špecializovaný prepravca, ktorý dokáže vyhovieť rôznym potrebám našich zákazníkov v oblasti manipulácie s nákladom, spoľahlivosti a prístavov.

Oficiálna webová stránka: www.nordana.com

Pomoc so sledovaním Nordana

  • Ak máte problém s naším systémom sledovania kontajnerov, sledujte svoj kontajner priamo na webovej stránke Nordana .
  • Ak z oficiálnej webovej stránky Nordana nedostanete žiadne informácie o sledovaní, radšej kontaktujte Nordana .

Formát čísla sledovania kontajnerov Nordana

Keď posielate so spoločnosťou Nordana, dostanete číslo sledovania kontajnera Nordana vo formáte NODU1234567, NODU je predpona Nordany. Zistite viac informácií o čísle sledovania kontajnera Nordana z obrázka nižšie.
sledovanie kontajnerov nordana

Centrum pomoci Nordana Container Tracking

Ak máte problém s naším systémom Nordana na sledovanie kontajnerov, zadajte svoj problém tu, pomôžeme vám čo najskôr.
Vyhlásenie: NEMÔŽEME kontaktovať prepravcu alebo iných vo vašom mene, môžeme vám len pomôcť sledovať váš balík pomocou čísla sledovania kontajnera Nordana v oficiálnom systéme sledovania.

užitočné odkazy

Sledujte viac kontajnerových zásielok