NORDANA Konteineru Izsekošana,Track NORDANA Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu Nordana konteinera izsekošanas numuru , kura formāts ir NODU1234567, lai iegūtu reāllaika Nordana konteinera statusu.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Par Nordānu

nordana izsekošanaVārds Nordanair ņemts no tās NORVĒĢIJAS un DĀNIJAS fona. Pakalpojums sākās 1957. gadā kā kopuzņēmums starp Norvēģijas Fearnley & Eger un Dānijas DFDS. Vēlāk F & E nolēma izstāties, un pakalpojums turpinājās Dānijas vadībā, taču nosaukums joprojām ir tikpat spēcīgs kā jebkad. Sākotnēji pakalpojums bija balstīts uz pārvadājumiem no Vidusjūras uz Karību jūras reģionu, Centrālameriku un Meksiku, un kuģi atgriezās Vidusjūrā caur ASV/Skandināviju. Attīstoties naftas un gāzes izpētei Ziemeļāfrikā, 1961. gadā tika īstenots tiešais reiss no ASV uz Vidusjūru, kā arī tika apturētas piestāšanas Skandināvijas ostās. 1969. gadā dienestā tika ieviesti četri parastie māsas kuģi ar 85 tonnu kravnesību, lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu pēc lielākām un smagākām kravām uz Ziemeļāfriku.

Palielinoties sastrēgumiem Ziemeļāfrikas ostās, kļuva skaidrs, ka, lai iegūtu prioritāru pietauvošanos, ir nepieciešama specializētāka tonnāža. 1979. gadā tika ieviesti četri daudzfunkcionāli roro kuģi. Kuģi piedāvāja pilnīgi jaunu, unikālu un izsmalcinātu kravu apstrādes koncepciju tirdzniecībai un daudzajiem dažādiem līnijas klientiem. Ieviešot vismodernāko RoRo koncepciju, kuģi ieguva ātru nosūtīšanu pat visgrūtākajās ostās. Kopš tā laika Nordana ir paplašinājusi ģeogrāfisko darbības jomu, uzlabojusi frekvences un paplašinājusi savus pakalpojumus, lai kļūtu par vienu no vadošajiem daudzfunkcionālajiem RoRo laineru pārvadātājiem. Šodien Nordana ir atzīts par specializētu pārvadātāju, kas spēj apmierināt mūsu klientu dažādās vajadzības pēc kravu apstrādes, uzticamības un ostas izsaukumiem.

Oficiālā vietne: www.nordana.com

Nordana izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši Nordana vietnē .
  • Ja Nordana oficiālajā vietnē nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar Nordana .

Nordana konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar Nordana, jūs saņemsiet Nordana konteinera izsekošanas numuru ar formātu NODU1234567, NODU ir Nordana prefikss. Uzziniet vairāk Nordana konteinera izsekošanas numura informācijas zemāk redzamajā attēlā.
Nordana konteineru izsekošana

Nordana konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu Nordana konteineru izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu Nordana Container izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu