NAMSUNG Konteinerio Stebėjimas,Track NAMSUNG Container (24 Hrs)

Toliau įveskite „ Namsung“ konteinerio stebėjimo numerį , kurio formatas turėtų būti NSSU1234567, kad gautumėte „Namsung“ konteinerio būseną realiuoju laiku.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Apie „Namsung Shipping“.

namsung sekimasNamsung Shipping , pastaruosius 60 metų plaukiojanti jūra su amžinu pasitikėjimu, bus visame pasaulyje žinomas vardas logistikos srityje. „Namsung Shipping“, pirmoji privati ​​laivybos įmonė Korėjoje, teikė tvirtą paramą Korėjos prekybos įmonėms visame pasaulyje. Be to, siekdama būti patikimiausia įmone, „Namsung Shipping“ nuolat teikia aukštos kokybės paslaugas klientams ir kuria siuntimo vertybes.

Oficiali svetainė: www.namsung.co.kr

„Namsung“ sekimo pagalba

  • Jei kyla problemų dėl mūsų konteinerių stebėjimo sistemos, stebėkite savo sudėtinį rodinį tiesiogiai Namsung svetainėje .
  • Jei negaunate jokios stebėjimo informacijos iš oficialios Namsung svetainės, geriau susisiekite su Namsung .

„Namsung“ konteinerio stebėjimo numerio formatas

Kai siunčiate su Namsung , gausite Namsung konteinerio sekimo numerį, kurio formatas yra NSSU1234567, NSSU yra vienas iš Namsung prefiksų. „Namsung“ turi du priešdėlius: NSSU ir NSRU . Sužinokite daugiau „Namsung“ konteinerio sekimo numerio informacijos žemiau esančioje nuotraukoje.
namsung konteinerio sekimas

Namsung konteinerių stebėjimo pagalbos centras

Jei turite problemų dėl mūsų Namsung stebėjimo sistemos, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su operatoriumi ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti siuntinį naudodami „Namsung Container“ sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų