Caravel Konteineru Izsekošana,Track Caravel Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu Caravel konteinera izsekošanas numuru , kura formāts ir CLSU1234567, lai iegūtu Caravel konteinera statusu reāllaikā.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Par Caravel Logistics

karavelas konteineru izsekošanaCaravel Logistics 1994. gadā Indijā dibināja divi uzņēmīgi jauni vīrieši – Saju Chacko un C.Jayakrishnan – ar vairāku gadu pieredzi kuģniecības nozarē. Viņi uzskatīja, ka tūlītēja, uzticama un savlaicīga klientu apkalpošana bija stundas nepieciešamība, īpaši loģistikas nozarē. Klients sagaida, ka piegāde tiks veikta laikā par saprātīgu cenu. Mērens sākums ar tikai kravu ekspedīcijas, CHA un stividoru darbībām, Caravel pieauga daudzveidīgi, izplešot savas rokas Indijā, kā arī ārzemēs. Caravel ir labi pazīstama ar savu spēju nodrošināt VIENAS POSTĪJUMUS UZTICAMU LOĢISTIKAS RISINĀJUMU, kas apvieno konteineru pārvadātāju, kravu pārvadājumus, kravu ekspedīcijas, kuģu īpašumtiesības un pakalpojumus, vietējo loģistiku un 3PL.

Caravel konteineru izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši Caravel vietnē .
  • Ja Caravel oficiālajā vietnē nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar Caravel .

Caravel konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar Caravel Logistics, jūs saņemsiet Caravel konteinera izsekošanas numuru ar formātu CLSU1234567, CLSU ir Caravel Logistics prefikss. Uzziniet vairāk Caravel konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
karavelas konteineru izsekošana

Caravel konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu Caravel konteineru izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu Caravel Container izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu