MATSON Sledovanie Kontajnerov,Track MATSON Container (24 Hrs)

Nižšie zadajte číslo sledovania kontajnera Matson , malo by mať formát MATU1234567, získajte stav kontajnera Matson v reálnom čase.

O Matsonovi

sledovanie matsonaAko líder v oblasti námornej dopravy v Tichomorí Matson pokračuje v posilňovaní svojich služieb námornej dopravy prostredníctvom vylepšenia flotily, špičkových záznamov o časových príjazdoch a podpory súčasného úsilia o zlepšenie infraštruktúry prístavov na Havaji a Guame, aby čo najlepšie uspokojila budúci rast. V posledných rokoch flotila Matson privítala štyri novopostavené kontajnerové lode, všetky vybavené palivovo úspornejšími dieselovými motormi, najmodernejšou lodnou technológiou a množstvom „zelených“ dizajnových prvkov šetrných k životnému prostrediu.

Pomocník pri sledovaní Matsona

Formát čísla sledovania kontajnerov Matson

Keď posielate so spoločnosťou Matson, dostanete číslo sledovania kontajnera Matson vo formáte MATU1234567, MATU je predpona Matson. Zistite viac informácií o čísle sledovania kontajnera Matson z obrázku nižšie.
sledovanie kontajnerov matson

Centrum pomoci Matson Container Tracking

Ak máte problém s naším systémom sledovania Matson, zadajte svoj problém tu, pomôžeme vám čo najskôr.
Vyhlásenie : NEMÔŽEME kontaktovať dopravcu alebo iných vo vašom mene, môžeme vám len pomôcť sledovať váš balík pomocou čísla sledovania kontajnera Matson v oficiálnom systéme sledovania.

Dajte nám vedieť, pokúsime sa pre vás sledovať stav. Nemôžeme vás však kontaktovať v súvislosti s akýmkoľvek problémom so zásielkou. Ak potrebujete akúkoľvek podporu, kontaktujte ich oficiálny tím podpory.

užitočné odkazy

Sledujte viac kontajnerových zásielok

Leave a Comment

Your email address will not be published.