MATSON Konteineru Izsekošana,Track MATSON Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu Matson konteinera izsekošanas numuru , kura formāts ir MATU1234567, lai iegūtu Matson konteinera statusu reāllaikā.

Par Matsonu

matsona izsekošanaBūdams Klusā okeāna kuģniecības līderis, Matson turpina stiprināt savus okeāna transporta pakalpojumus, uzlabojot floti, nodrošinot nozares vadošo laiku ierašanās rekordus un atbalstot pašreizējos centienus uzlabot Havaju salu un Guamas ostu infrastruktūru, lai tā vislabāk atbilstu nākotnes izaugsmei. Pēdējos gados Matson flote ir uzņēmusi četrus jaunbūvētus konteinerkuģus, kas visi ir aprīkoti ar efektīvākiem dīzeļdzinējiem, jaunākajām kuģu tehnoloģijām un vairākiem videi draudzīgiem dizaina elementiem.

Matson izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši Matson vietnē .
  • Ja jūs nesaņemat izsekošanas informāciju no Matson oficiālās vietnes, labāk sazinieties ar Matson .

Matson konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar Matson, jūs saņemsiet Matson konteinera izsekošanas numuru ar formātu MATU1234567, MATU ir Matson prefikss. Uzziniet vairāk Matson konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
Matson konteineru izsekošana

Matson konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu Matson izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu Matson Container izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu

Leave a Comment

Your email address will not be published.