Horizon Lines Konteyner Takibi,Track Horizon Lines Container (24 Hrs)

Horizon Lines konteyner takip numaranızı aşağıya girin , HRZU1234567 formatında olmalı, gerçek zamanlı Horizon Lines konteyner durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Ufuk Çizgileri Hakkında

ufuk çizgileri izlemeHorizon Lines , Amerika Birleşik Devletleri’nin üç Jones Yasası bölgesinin tümüne en güvenilir, verimli ve sorumlu okyanus kargo hizmetlerini sunma konusunda öncülük ediyor. Alaska, Hawaii, Porto Riko ve anakaradaki insanları ve işletmeleri tamamen Jones Yasası nitelikli 13 gemi ve deneyimli, özel profesyonellerden oluşan bir ekiple desteklemeye kendini adamış tek yerel nakliye şirketiyiz.

Resmi web sitesi: www.horizonlines.com

Ufuk Çizgileri İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan Horizon Lines web sitesinden takip edin .
  • Horizon Lines resmi web sitesinden takip bilgisi almazsanız, Horizon Lines ile iletişime geçmeniz daha iyi olur .

Horizon Lines Konteyner Takip Numarası Formatı

Horizon Lines ile gönderi yaptığınızda, HRZU1234567 biçiminde bir Horizon Lines konteyner takip numarası alacaksınız, HRZU Horizon Lines’ın ön ekidir. Horizon Lines’ın iki ön eki vardır, bunlar HRZU ve CXCU’dur . Aşağıdaki resimden daha fazla Horizon Lines konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
ufuk çizgileri kapsayıcı izleme

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin