KLINE Konteyner Takibi,Track KLINE Container (24 Hrs)

“K” Hattı konteyner takip numaranızı aşağıya girin , KKLU1234567 formatında olmalı, gerçek zamanlı “K” Hattı konteyner durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

“K” Hattı Hakkında

“K” Hat takibi“K” Line America (KAM), iddialı ve motive bireylerin gelişebileceği dinamik bir çalışma ortamı sağlar. En son teknolojiyi, zorlu bir çalışma ortamını ve gelişen bir organizasyonla büyüme fırsatı sağlamayı taahhüt ediyoruz. “K” Line America, Inc., münhasıran denizaşırı ülkelerde elleçlenen gemilerin mürettebatına katılmaz. İşe alım prosedürleri hakkında bilgi veremiyoruz. Tüm ABD kıyı işçiliği, ILWU ve ILA ile yapılan toplu iş sözleşmeleri kapsamında sözleşmeye tabidir ve “K” Line America, Inc. bu sözleşmelere taraf değildir. Kıyı tarafında işçi istihdamı ile ilgilenenler, bu sendikalardan biriyle iletişime geçmelidir.

“K” Hattı İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan K-line web sitesinden takip edin .
  • K-line resmi web sitesinden takip bilgisi almazsanız, K-line ile iletişime geçseniz iyi olur .

İletişim “K” Lineon Sosyal Medya

“K” Hattına aşağıdaki iletişim yoluyla ulaşılabilir.

  • Facebook
  • Linkedin
  • heyecan

“K” Hattı Konteyner Takip Numarası Formatı

“K” Hattı ile gönderim yaptığınızda, KKLU1234567 formatında “K” Hattı konteyner takip numarası alacaksınız. “K” Satırında şu önek bulunur: KKLU , KKFU , KKTU , KLFU , KLTU , ESSU ve AKLU .

Aşağıdaki resimden daha fazla “K” Hattı konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
K Hat takibi

“K” Hattı Konteyner Takibi Yardım Merkezi

“K” Hattı Konteyner Takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, size en kısa sürede yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkaları ile iletişime geçemeyiz, sadece resmi takip sistemindeki “K” Hat Konteyner takip numaranız ile paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin