FESCO Sledovanie Kontajnerov,Track FESCO Container (24 Hrs)

Nižšie zadajte svoje číslo sledovania kontajnera FESCO , malo by mať formát FESU1234567, získajte stav kontajnera FESCO v reálnom čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O spoločnosti FESCO

sledovanie fescoFESCO Transportation Group (rusky: Fesco, tr. FESCO Group) je najväčší operátor intermodálnej prepravy v Rusku, ktorý svojim zákazníkom poskytuje širokú škálu služieb a logistických riešení vrátane námornej dopravy, železničnej dopravy a manipulácie v prístavoch prostredníctvom viac ako 70 predajných kancelárií nachádza po celom svete. Základnou spoločnosťou FESCO Group je FESCO Shipping Company. FESCO Group má sídlo v Moskve.

Pomoc pri sledovaní FESCO

  • Ak máte problém s naším systémom sledovania kontajnerov, sledujte svoj kontajner priamo na webovej stránke FESCO .
  • Ak z oficiálnej webovej stránky FESCO nedostanete žiadne informácie o sledovaní, radšej kontaktujte FESCO .

Formát čísla sledovania kontajnerov FESCO

Keď posielate so spoločnosťou FESCO, dostanete číslo sledovania kontajnera acl vo formáte FESU1234567, FESU je predpona spoločnosti FESCO. FESCO má dve predpony, sú to FESU a FCCU . Zistite viac informácií o čísle sledovania kontajnera FESCO z obrázku nižšie.
fesco sledovanie kontajnerov

Centrum pomoci FESCO Container Tracking

Ak máte problém s naším systémom sledovania kontajnerov FESCO, zadajte svoj problém tu, pomôžeme vám čo najskôr.
Vyhlásenie : NEMÔŽEME kontaktovať dopravcu ani iných vo vašom mene, môžeme vám len pomôcť sledovať váš balík pomocou čísla sledovania kontajnera FESCO v oficiálnom sledovacom systéme.

Dajte nám vedieť, pokúsime sa pre vás sledovať stav. Nemôžeme vás však kontaktovať v súvislosti s akýmkoľvek problémom so zásielkou. Ak potrebujete akúkoľvek podporu, kontaktujte ich oficiálny tím podpory.

užitočné odkazy

Sledujte viac kontajnerových zásielok