Ecu Worldwide Konteyner Takibi,Track Ecu Worldwide Container (24 Hrs)

ECU Worldwide takip numaranızı aşağıya yazın, ekspres takip sistemimizle canlı teslimat bilgilerini alın.

Dünya Çapında ECU Hakkında

ECU Dünya Çapında İzleme1987 yılında Belçika’da kurulan ECU Worldwide (eski ECU-Line), NVOCC hizmetlerinde dünya lideridir. Zengin miras, tutku ve çeviklikle desteklenen LCL’de (konteyner yükünden daha az) birinci sınıf yenilikler getirdik ve endüstride çeşitli ölçütler belirledik.

Hindistan’ın özel sektörde en büyük entegre lojistik çözümleri sağlayıcısı olan Allcargo Logistics Ltd., şirketi 2006 yılında satın alarak operasyonlarımızı daha da verimli hale getirdi. Mayıs 2016’da kimliğimizi ECU Worldwide olarak yeniden vaftiz ettik ve ofislerimizi tek bir isim altında toplayarak iyi örülmüş ofislerimizi ve son derece koordineli operasyonlarımızı ifade ederek küresel varlığımızı pekiştirdik. Sistem verimliliğimiz ve müşterilerimiz için üstün uzmanlığımızla coğrafyaları yakınlaştırma arayışımız değişmeden kaldı ve böylece ‘Basitleştirilmiş Coğrafya’ felsefesini benimsedi.

ECU Dünya Çapında İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan ECU Worldwide web sitesinde takip edin .
  • ECU Worldwide resmi web sitesinden izleme bilgisi almazsanız, ECU Worldwide ile iletişime geçmeniz daha iyi olur .

ECU Dünya Çapında Konteyner Takip Numarası Formatı

ECU Worldwide ile gönderdiğinizde, XXXU1234567 biçiminde bir Ecu-Line konteyner takip numarası alacaksınız. Aşağıdaki resimden daha fazla Ecu-Line konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
ecu hat konteyner takibi

İlgili İzleme

Ecu-Line Takip Yardım Merkezi

Ecu-Line Takip sistemimiz ile ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, en kısa sürede size yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkaları ile iletişime geçemeyiz, sadece resmi takip sistemindeki Ecu-Line takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin

Leave a Comment

Your email address will not be published.