China Shipping Sledování Kontejnerů,Track China Shipping Container (24 Hrs)

Níže zadejte sledovací číslo kontejneru China Shipping , mělo by mít formát CSLU1234567, získejte stav kontejneru China Shipping v reálném čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O China Shipping

sledování zásilky v ČíněSpolečnost China Shipping (Group) Company (zkr. China Shipping) byla založena 1. července 1997 a je mega komplexní, nadnárodní, víceodvětvová, meziregionální, trans-vlastněná podniková skupina s přepravou jako hlavní činností. Její sídlo se nacházelo v Šanghaji.

Hlavní službou, kterou China Shipping poskytuje, je přeprava kontejnerů, olejů, hromadného nákladu, cestujících, automobilů a speciálních předmětů; velmi brzy nabídne službu LNG. Do konce roku 2012 společnost vlastní 500 lodí různých druhů, jejichž nosnost dosahuje 30 milionů tun. Velikosti 3 základních flotil, kontejnerové lodě, tankery, lodě na hromadný náklad, jsou na předních světových seznamech. Společnost skupiny se svou roční nákladní dopravou 460 milionů tun a 11 miliony kontejnerů hraje důležitou roli při podpoře země pro její obchod s energetickými zdroji a dovoz a vývoz.

Nápověda ke sledování zásilky v Číně

  • Pokud máte problém s naším systémem sledování kontejnerů, sledujte svůj kontejner přímo na webu China Shipping .
  • Pokud z oficiálních stránek China Shipping nezískáte žádné informace o sledování, raději kontaktujte China Shipping .

Kontaktujte China Shipping na sociálních sítích

China Shipping lze kontaktovat prostřednictvím následujícího

  • Facebook
  • Linkedin
  • Cvrlikání

Formát sledovacího čísla přepravního kontejneru v Číně

Když odesíláte zásilkou China Shipping, získáte sledovací číslo kontejneru China Shipping ve formátu CSLU1234567, CSLU je předčíslí China Shipping.

China Shipping má zatím dvě předpony, jsou to CCLU a CSLU .

Zjistěte více informací o čísle zásilky China Shipping z níže uvedeného obrázku.
sledování přepravních kontejnerů v Číně

Centrum nápovědy pro sledování přepravních kontejnerů v Číně

Pokud máte problém s naším systémem sledování přepravních kontejnerů v Číně, odešlete svůj problém zde, pomůžeme vám co nejdříve.
Prohlášení : NEMŮŽEME vaším jménem kontaktovat dopravce nebo jiné osoby, můžeme vám pouze pomoci sledovat váš balíček pomocí čísla sledování přepravního kontejneru v Číně v oficiálním sledovacím systému.

Dejte nám prosím vědět, pokusíme se pro vás sledovat stav. Nemůžeme vás však kontaktovat ohledně jakéhokoli problému se zásilkou. Pro jakoukoli podporu se obraťte na jejich oficiální tým podpory.

užitečné odkazy

Sledujte více kontejnerových zásilek