Bridgehead Sledování Kontejnerů,Track Bridgehead Container (24 Hrs)

Níže zadejte své sledovací číslo kontejneru Bridgehead , mělo by mít formát BHCU1234567, získejte stav kontejneru Bridgehead v reálném čase.

O předmostí

sledování kontejnerů předmostíBridgehead Container Services Ltd (založena v březnu 1977) je zavedeným mezinárodním pronajímatelem kontejnerů se sídlem v Liverpoolu. Firemní vozový park s více než 50 000 TEU se skládá ze standardních suchých dodávek, otevřených střech, řady skládacích ploch a kostek o výšce 20′ a 40′. Obchodujeme na celosvětové úrovni a naše kanceláře/agentury ve více než 30 zemích spravují více než 100 skladů, které nabízejí kompletní servisní zázemí.

Oficiální webová stránka: www.bridgeheadcontainers.com

Nápověda ke sledování předmostí

  • Pokud máte problém s naším systémem sledování kontejnerů, sledujte svůj kontejner přímo na webu Bridgehead .
  • Pokud z oficiálních stránek Bridgehead nedostanete žádné informace o sledování, raději kontaktujte Bridgehead.

Formát sledovacího čísla kontejneru předmostí

Když odesíláte s Bridgehead, získáte sledovací číslo kontejneru Bridgehead ve formátu BHCU1234567, BHCU je předpona Bridgehead.

Předmostí má dvě předpony: MBIU a BHCU .

Zjistěte více informací o sledovacím čísle kontejneru Bridgehead z obrázku níže.
sledování kontejnerů předmostí

Centrum nápovědy pro sledování kontejnerů předmostí

Pokud máte problém s naším systémem sledování kontejnerů Bridgehead, odešlete svůj problém zde, pomůžeme vám co nejdříve.
Prohlášení : NEMŮŽEME vaším jménem kontaktovat přepravce ani jiné osoby, můžeme vám pouze pomoci sledovat váš balíček s vaším sledovacím číslem Bridgehead Container v oficiálním sledovacím systému.

Dejte nám prosím vědět, pokusíme se pro vás sledovat stav. Nemůžeme vás však kontaktovat ohledně jakéhokoli problému se zásilkou. Pro jakoukoli podporu se obraťte na jejich oficiální tým podpory.

užitečné odkazy

Sledujte více kontejnerových zásilek

Leave a Comment

Your email address will not be published.