ARKAS Śledzenie Kontenerów,Track ARKAS Container (24 Hrs)

Wprowadź poniżej swój numer śledzenia kontenera Arkas , powinien mieć format ARKU1234567, uzyskaj status kontenera Arkas w czasie rzeczywistym.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O Arkasie

Śledzenie kontenerów arkasBazując na 66-letnim doświadczeniu Arkas Holding w transporcie międzynarodowym, Arkas Line oferuje regularne usługi Liner pomiędzy portami na Morzu Czarnym i Śródziemnym z flotą 50 kontenerowców, z których większość posiada turecką banderę i jest własnością Arkas.

Arkas Container Transport SA (Arkas Line) swoją działalność rozpoczął jako serwis feederowy powołany do przeładunku towarów na duże statki tonażowe, które nie zawijają do portów tureckich i przewożą ładunki pomiędzy tymi statkami. Obecnie zapewnia regularne usługi liniowe z flotą kontenerów o pojemności około 83 600 TEU, w tym specjalne wyposażenie, takie jak open top, high-cube, flat-rack, paletowe i chłodnie, aby sprostać potrzebom importu i eksportu rozwijającego się i rozwijającego rynku. Usługa karmienia jest nadal prowadzona przez EMES Feedering SAM

Oficjalna strona internetowa: www.arkasline.com.tr

Pomoc dotycząca śledzenia Arkas

  • Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów, śledź swój kontener bezpośrednio na stronie Arkas .
  • Jeśli nie otrzymasz żadnych informacji o śledzeniu z oficjalnej strony Arkas, lepiej skontaktuj się z Arkas .

Skontaktuj się z Arkas w mediach społecznościowych

Z Arkasem można się skontaktować za pośrednictwem następujących

  • Facebook
  • Linkedin
  • Świergot

Format numeru śledzenia kontenera Arkas

Kiedy wysyłasz przesyłkę z Arkas, otrzymasz numer śledzenia kontenera Arkas w formacie ARKU1234567, ARKU to prefiks Arkas.

Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera Arkas z poniższego zdjęcia.
Śledzenie kontenerów arkas

Centrum pomocy śledzenia kontenerów Arkas

Jeśli masz problem z naszym systemem Arkas Container Tracking, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Oświadczenie : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy tylko pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia kontenera Arkas w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych