Balaji Shipping Konteineru Izsekošana,Track Balaji Shipping Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu Balaji konteinera izsekošanas numuru , kura formāts ir BLJU1234567, lai iegūtu reāllaika Balaji piegādes konteinera statusu.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Par Balaji Shipping

balaji konteineru izsekošanaBalaji Shipping Lines FZCO ir Transworld Group konteineru loģistikas/NVOCC nodaļa. Sākotnēji mūsu dibinātāji 1992. gadā iecerējuši, lai nodrošinātu kombinētus multimodālos transporta pakalpojumus starp Indiju un Tuvajiem Austrumiem, BSL katru gadu paplašināja savu pakalpojumu tīklu un tagad piedāvā lielisku tīklu, kas aptver Indijas subkontinentu, Vidējo reģionu. Austrumi, Sarkanā jūra, Rietumāfrika un Austrumāfrika, Irāka un Afganistāna, Dienvidaustrumāzija, Tālie Austrumi un Ķīna, Apvienotā Karaliste, Eiropa un ASV. Kopš darbības sākuma BSL ir neatlaidīgi strādājis, lai apkalpotu mūsu klientus visā pasaulē, izmantojot mūsu daudzveidīgo konteineru parku, kas ietver gan lieljaudas sausos konteinerus, gan arī specializētu aprīkojumu, piemēram, refrižeratoru konteinerus / atvērtos augšējos / plakanos plauktus.

Oficiālā vietne: www.balajiship.com

Balaji piegādes izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši Balaji vietnē .
  • Ja nesaņemat izsekošanas informāciju no Balaji oficiālās vietnes, labāk sazinieties ar Balaji .

Sazinieties ar Balaji Shipping sociālajos medijos

Ar Balaji Shipping var sazināties, izmantojot tālāk norādīto

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Balaji konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar Balaji, jūs saņemsiet Balaji konteinera izsekošanas numuru formātā BLJU1234567, BLJU ir Balaji prefikss. Uzziniet vairāk Balaji konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
balaji konteineru izsekošana

Balaji konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu Balaji konteineru izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu Balaji konteinera izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu