TARROS Śledzenie Kontenerów,Track TARROS Container (24 Hrs)

Wpisz swój numer śledzenia kontenera Tarros poniżej, powinien mieć format GETU1234567, uzyskaj status kontenera Tarros w czasie rzeczywistym.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O Tarrosie

śledzenie tarrosZałożona w 1828 roku jako „MA Grendi”, Tarros Group – dziś lider w żegludze wewnątrzśródziemnomorskiej – jest zarządzana przez tę samą rodzinę od sześciu pokoleń. Kim jesteśmy : grupa firm zarządzanych przez tę samą rodzinę od sześciu pokoleń, z obrotem ponad 98 milionów euro i ponad 200 pracownikami w porcie macierzystym La Spezia. Jak działamy: kontenerowy transport morski to intensywny przemysł kapitałowy. Wdrażamy kilka kontenerowców o pojemności od 600 do 1800 teus. Posiadamy flotę kontenerową liczącą ponad 27 000 jednostek i bezpośrednio obsługujemy nasz wielofunkcyjny terminal w La Spezia, Terminal del Golfo. Nasz partner Nora posiada i prowadzi śródlądowy magazyn o powierzchni ponad 80 000 m2 w Santo Stefano Magra do przechowywania, naprawy i konserwacji kontenerów. Jesteśmy partnerami w kilku europejskich i śródziemnomorskich agencjach żeglugowych.

Oficjalna strona internetowa: www.tarros.it

Pomoc dotycząca śledzenia Tarros

  • Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów, śledź swój kontener bezpośrednio na stronie Tarros .
  • Jeśli nie otrzymasz żadnych informacji o śledzeniu z oficjalnej strony Tarros, lepiej skontaktuj się z Tarros .

Format numeru śledzenia kontenera Tarros

Kiedy wysyłasz z Tarros, otrzymasz numer śledzenia kontenera Tarros w formacie GETU1234567, GETU to prefiks Tarrosa. Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera Tarros z poniższego zdjęcia.
śledzenie kontenerów tarros

Centrum pomocy śledzenia kontenerów Tarros

Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia Tarros, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Oświadczenie : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy tylko pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia kontenera Tarros w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych