TARROS Sledování Kontejnerů,Track TARROS Container (24 Hrs)

Níže zadejte své sledovací číslo kontejneru Tarros , mělo by mít formát GETU1234567, získejte stav kontejneru Tarros v reálném čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O Tarrosovi

sledování tarrosTarros Group , která byla založena v roce 1828 jako „MA Grendi“, – dnes lídr v oblasti vnitrozemské lodní dopravy – je řízena stejnou rodinou již po šest generací. Kdo jsme : skupina společností řízená stejnou rodinou již po šest generací, s obratem více než 98 milionů eur a více než 200 zaměstnanci v domovském přístavu La Spezia. Jak fungujeme: kontejnerová námořní doprava je intenzivní kapitálový průmysl. Disponujeme několika kontejnerovými plavidly s kapacitou od 600 do 1 800 teus. Máme kontejnerovou flotilu více než 27 000 jednotek a přímo provozujeme náš víceúčelový terminál v La Spezia, Terminal del Golfo. Náš partner Nora vlastní a provozuje vnitrozemské depo přesahující 80 000 m2 v Santo Stefano Magra pro skladování, opravy a údržbu kontejnerů. Jsme partnery několika evropských a středomořských přepravních agentur.

Oficiální stránky: www.tarros.it

Nápověda ke sledování Tarrose

  • Pokud máte problém s naším systémem sledování kontejnerů, sledujte svůj kontejner přímo na webu Tarros .
  • Pokud z oficiálních stránek Tarrosu nezískáváte žádné informace o sledování, raději kontaktujte Tarros .

Formát sledovacího čísla kontejneru Tarros

Když posíláte s Tarrosem, dostanete číslo pro sledování kontejneru Tarros ve formátu GETU1234567, GETU je předpona Tarrosu. Zjistěte více informací o čísle sledování kontejneru Tarros z obrázku níže.
sledování kontejnerů tarros

Centrum nápovědy pro Tarros Container Tracking

Pokud máte problém s naším systémem Tarros Tracking, odešlete svůj problém zde, pomůžeme vám co nejdříve.
Prohlášení : NEMŮŽEME vaším jménem kontaktovat přepravce ani jiné osoby, můžeme vám pouze pomoci sledovat váš balíček pomocí sledovacího čísla kontejneru Tarros v oficiálním sledovacím systému.

Dejte nám prosím vědět, pokusíme se pro vás sledovat stav. Nemůžeme vás však kontaktovat ohledně jakéhokoli problému se zásilkou. Pro jakoukoli podporu se obraťte na jejich oficiální tým podpory.

užitečné odkazy

Sledujte více kontejnerových zásilek