TAL Sledovanie Kontajnerov,Track TAL Container (24 Hrs)

Nižšie zadajte svoje číslo sledovania kontajnera TAL , malo by mať formát TCLU1234567, získajte stav kontajnera TAL v reálnom čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O spoločnosti TAL International

tal medzinárodné sledovanieTAL International je jedným z najstarších a najväčších svetových prenajímateľov intermodálnych nákladných kontajnerov. Boli sme založení v roku 1963 krátko po rozvoji kontajnerového obchodu a dnes obsluhujeme prakticky všetky hlavné lodné linky na svete. Svoje podnikanie prevádzkujeme prostredníctvom 17 kancelárií v 11 krajinách a približne 230 kontajnerových skladov tretích strán v 40 krajinách.

Naša flotila zahŕňa viac ako 2 milióny TEU suchých kontajnerov, chladiacich kontajnerov, cisternových kontajnerov, otvorených vrchnákov, plochých regálov, podvozkov, agregátov a paletových kontajnerov, vďaka čomu je TAL jednou z najväčších spoločností na prenájom kontajnerov na svete.

Pomocník TAL International Tracking

  • Ak máte problém s naším systémom sledovania kontajnerov, sledujte svoj kontajner priamo na webovej stránke TAL .
  • Ak z oficiálnej webovej stránky TAL nedostanete žiadne informácie o sledovaní, radšej kontaktujte TAL .

Formát čísla sledovania kontajnera TAL

Keď odosielate s TAL, dostanete číslo sledovania kontajnera TAL vo formáte TCLU1234567, TCLU je jedna z predpôn TAL. TAL International má nasledujúcu predponu: TRLU , TRDU , TOLU , TPHU , ICSU , TPXU , TDRU , TCLU a IKSU .

Zistite viac informácií o čísle sledovania kontajnera TAL z obrázku nižšie.
sledovanie kontajnerov

Centrum pomoci TAL Container Tracking

Ak máte problém s naším systémom sledovania kontajnerov TAL, zadajte svoj problém tu, pomôžeme vám čo najskôr.
Vyhlásenie : NEMÔŽEME kontaktovať prepravcu alebo iných vo vašom mene, môžeme vám len pomôcť sledovať váš balík pomocou čísla sledovania kontajnera TAL v oficiálnom sledovacom systéme.

Dajte nám vedieť, pokúsime sa pre vás sledovať stav. Nemôžeme vás však kontaktovať v súvislosti s akýmkoľvek problémom so zásielkou. Ak potrebujete akúkoľvek podporu, kontaktujte ich oficiálny tím podpory.

užitočné odkazy

Sledujte viac kontajnerových zásielok