Swire Shipping Konteinerio Stebėjimas,Track Swire Shipping Container (24 Hrs)

Toliau įveskite savo „ Swire Shipping“ sekimo numerį , kurio formatas turi būti JSSU1234567, kad gautumėte „Swire Shipping“ konteinerio būseną realiuoju laiku.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Apie „Swire Shipping“.

Swire gabenimo konteinerių sekimas„ Swire Shipping “ yra visų lainerių laivybos paslaugų, kurias teikia „The China Navigation Company Pte Ltd“ (CNCo), prekės ženklas. Mes teikiame nišines, regionines, daugiafunkcines laivybos paslaugas nuo 1883 m., kai CNCo įsteigė lainerių paslaugas Australijoje. Iš savo tradicinės pagrindinės prekybos zonos, Azijos – Pietų Ramiojo vandenyno regiono, siūlome laivybos ryšius tarp daugiau nei 130 uostų Azijoje, Ramiojo vandenyno salose, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Šiaurės Amerikoje, Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Indijos subkontinente.

Oficiali svetainė: www.swireshipping.com

„Swire“ siuntimo stebėjimo pagalba

Swire siuntimo konteinerio sekimo numerio formatas

Kai siunčiate su Swire Shipping, gausite Swire Shipping konteinerio sekimo numerį, kurio formatas JSSU1234567, JSSU yra Swire Shipping priešdėlis. Sužinokite daugiau apie „Swire Shipping“ konteinerio sekimo numerį žemiau esančiame paveikslėlyje.
Swire gabenimo konteinerių sekimas

Swire siuntimo konteinerių stebėjimo pagalbos centras

Jei turite problemų dėl mūsų „Swire Shipping Tracking“ sistemos, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su vežėju ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti jūsų siuntą naudodami „Swire Shipping Container“ sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų