Seaboard Marine Sledovanie Kontajnerov,Track Seaboard Marine Container (24 Hrs)

Zadajte číslo sledovania kontajnera Seaboard Marine nižšie, malo by mať formát SMLU1234567, aby ste získali stav kontajnera Seaboard Marine v reálnom čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O Seaboard Marine

sledovanie námorných kontajnerov na pobrežíSeaboard Marine je námorná dopravná spoločnosť, ktorá poskytuje priamu, pravidelnú dopravu medzi Spojenými štátmi a Karibskou panvou, Strednou a Južnou Amerikou. “S flotilou viac ako tridsiatich plavidiel slúžiacich viac ako tridsiatim piatim prístavom sa Seaboard Marine neustále rozvíja na obchodného lídra na západnej pologuli.”

Seaboard Marine bola založená v roku 1983 a je stopercentnou dcérskou spoločnosťou Seaboard Corporation. Identifikovali sme jedinečné a strategické príležitosti vo viac ako dvadsiatich piatich krajinách a zároveň sme sa prispôsobili neustále sa meniacemu prostrediu. S každou kanceláriou a umiestnením, ktoré neustále prispieva k rastu našej spoločnosti, je Seaboard Marine obchodným lídrom na západnej pologuli.

Pomoc pri sledovaní námorného pobrežia

Formát čísla sledovania námorného kontajnera na mori

Keď posielate so Seaboard Marine, dostanete sledovacie číslo kontajnera Seaboard Marine vo formáte SMLU1234567, SMLU je predpona Seaboard Marine. Zistite viac Informácie o sledovacom čísle kontajnera Seaboard Marine z obrázku nižšie.
sledovanie námorných kontajnerov na pobreží

Centrum pomoci pre sledovanie námorných kontajnerov na mori

Ak máte problém s naším systémom Seaboard Marine Tracking, zadajte svoj problém tu, pomôžeme vám čo najskôr.
Vyhlásenie : NEMÔŽEME kontaktovať prepravcu alebo iných vo vašom mene, môžeme vám len pomôcť sledovať váš balík pomocou čísla sledovania kontajnera Seaboard Marine Container v oficiálnom sledovacom systéme.

Dajte nám vedieť, pokúsime sa pre vás sledovať stav. Nemôžeme vás však kontaktovať v súvislosti s akýmkoľvek problémom so zásielkou. Ak potrebujete akúkoľvek podporu, kontaktujte ich oficiálny tím podpory.

užitočné odkazy

Sledujte viac kontajnerových zásielok