SAMSKIP Sledovanie Kontajnerov,Track SAMSKIP Container (24 Hrs)

Nižšie zadajte svoje číslo sledovania kontajnera Samskip , malo by mať formát SANU1234567, získajte stav kontajnera Samskip v reálnom čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O Samskipovi

samskip sledovanieSamskip je globálna logistická spoločnosť, ktorá ponúka dopravu a súvisiace služby po zemi, po mori, železnici a letecky s osobitným zameraním na nákladovo efektívnu, udržateľnú a ekologickú dopravu. S ročným obratom okolo 560 miliónov eur je teraz Samskip jednou z väčších európskych dopravných spoločností s pobočkami v 24 krajinách v Európe, Severnej a Južnej Amerike, Ázii a Austrálii a zamestnáva približne 1 300 ľudí po celom svete.

Samskip má ústredie v Holandsku, ale pôvodne bol založený na Islande v roku 1990. Odvtedy Samskip produkoval konzistentný organický rast doplnený strategickými akvizíciami.

Pomocník Samskip Tracking

  • Ak máte problém s naším systémom sledovania kontajnerov, sledujte svoj kontajner priamo na webovej stránke Samskip .
  • Ak z oficiálnych stránok Samskip nedostanete žiadne informácie o sledovaní, radšej kontaktujte Samskip .

Formát čísla sledovania kontajnera Samskip

Keď odosielate so Samskipom, dostanete sledovacie číslo kontajnera Samskip vo formáte SANU1234567, SANU je jedna z predpôn Samskip. Samskip má nasledujúce predpony: COCU , GNSU , SANU , SWLU a VDMU . Zistite viac informácií o čísle sledovania kontajnera Samskip z obrázka nižšie.
sledovanie kontajnerov samskip

Centrum pomoci Samskip Container Tracking

Ak máte problém s naším systémom Samskip Tracking, odošlite svoj problém tu, pomôžeme vám čo najskôr.
Vyhlásenie : NEMÔŽEME kontaktovať dopravcu ani iných vo vašom mene, môžeme vám len pomôcť sledovať váš balík pomocou čísla sledovania kontajnera Samskip v oficiálnom systéme sledovania.

Dajte nám vedieť, pokúsime sa pre vás sledovať stav. Nemôžeme vás však kontaktovať v súvislosti s akýmkoľvek problémom so zásielkou. Ak potrebujete akúkoľvek podporu, kontaktujte ich oficiálny tím podpory.

užitočné odkazy

Sledujte viac kontajnerových zásielok