OOCL Konteyner Takibi,Track OOCL Container (24 Hrs)

OOCL takip numaranızı aşağıya yazın, ekspres takip sistemimiz ile canlı teslimat bilgilerini alın.

OOCL hakkında

oocl izlemeOrient Overseas Container Line ” ve “ OOCL ”, sırasıyla Orient Overseas Container Line Limited (“OOCLL”) ve OOCL (Europe) Limited tarafından ayrı ayrı sağlanan taşımacılık için ticari adlardır ve her ikisi de Orient Overseas (International) Limited’in tamamına sahip olduğu yan kuruluşlarıdır. , Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem gören halka açık bir şirket (0316). OOCL, dünyanın en büyük entegre uluslararası konteyner taşımacılığı, lojistik ve terminal şirketlerinden biridir. Hong Kong’un en tanınmış küresel markalarından biri olan OOCL, müşterilerine Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Avustralya’yı kapsayan bir ağ ile tam entegre lojistik ve konteynerli taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Resmi web sitesi: www.oocl.com

OOCL Haberleri

  • G6 İttifakı, P3 ile Rekabet Edebilmek için Kapsamı Genişletecek
  • Orient Overseas (International) Ltd 2012 Ara Dönem Sonuçlarını Açıkladı

OOCL İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan OOCL web sitesinde takip edin .
  • OOCL resmi web sitesinden izleme bilgisi almazsanız, OOCL ile iletişime geçmeniz daha iyi olur .

OOCL ile Sosyal Medyada İletişime Geçin

OOCL ile aşağıdakiler aracılığıyla iletişim kurulabilir

  • Facebook
  • Linkedin
  • heyecan

OOCL Konteyner Takip Numarası Formatı

OOCL ile gönderdiğinizde, OOLU1234567 biçiminde bir OOCLcontainer takip numarası alacaksınız, OOLU OOCL’nin önekidir. Aşağıdaki resimden daha fazla OOCL konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
oocl konteyner takibi

OOCL İzleme Yardım Merkezi

OOCL konteyner Takip sistemimiz ile ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, size en kısa sürede yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkalarıyla iletişime geçemeyiz, yalnızca resmi takip sistemindeki OOCL takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin