MCC Konteineru Izsekošana,Track MCC Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu KC konteinera izsekošanas numuru , kura formāts ir MCPU1234567, lai iegūtu reāllaika ACL konteinera statusu.

Par MCC transportu

mcc konteineru izsekošanaMCC Transport ir reģionālais speciālists, kas apkalpo visas Maersk grupas konteinerizētās kravas Āzijā, kā arī sniedz piegādes pakalpojumus plaša spektra reģionālajām un globālajām kuģniecības līnijām. Tirgū darbojoties vairāk nekā 20 gadus, MCC Transport pārstāv pakalpojumus orientētu un zinošu cilvēku grupu, kas nodrošina klientiem plašu tiešo ostu pārklājumu un plašu koridoru portfeli iekšējā Āzijas tirgū.

KC izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši KC vietnē .
  • Ja no KC oficiālās vietnes nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar KC .

Sazinieties ar KC sociālajos saziņas līdzekļos

Ar KC var sazināties, izmantojot tālāk norādīto

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

KC konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar KC, jūs saņemsiet KC konteinera izsekošanas numuru formātā MCPU1234567, MCPU ir KC prefikss. Uzziniet vairāk informācijas par KC konteinera izsekošanas numuru zemāk redzamajā attēlā.
mcc konteineru izsekošana

KC konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu KC konteineru izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu KC konteinera izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu