MCC Konteinerio Stebėjimas,Track MCC Container (24 Hrs)

Toliau įveskite MKC sudėtinio rodinio stebėjimo numerį , kurio formatas turėtų būti MCPU1234567, kad gautumėte realiojo laiko ACL sudėtinio rodinio būseną.

Apie MCC transportą

mcc konteinerio stebėjimas„ MCC Transport “ yra regioninis specialistas, aptarnaujantis visus „Maersk Group“ konteinerinius krovinius Azijos viduje, be to, teikiantis tiekimo paslaugas įvairioms regioninėms ir pasaulinėms laivybos linijoms. Daugiau nei 20 metų rinkoje veikianti „MCC Transport“ yra į paslaugas orientuotų ir išmanančių žmonių grupė, teikianti klientams platų tiesioginį uosto aprėptį ir didelį koridorių portfelį vidinėje Azijos rinkoje.

MKC stebėjimo pagalba

  • Jei kyla problemų dėl mūsų sudėtinio rodinio stebėjimo sistemos, stebėkite savo sudėtinį rodinį tiesiogiai MKC svetainėje .
  • Jei iš oficialios MKC svetainės negaunate jokios stebėjimo informacijos, geriau susisiekite su MKC .

Susisiekite su MKC socialinėje žiniasklaidoje

Susisiekti su MKC galima toliau nurodytu adresu

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

MKC sudėtinio rodinio stebėjimo numerio formatas

Kai siunčiate su MKC, gausite MCC konteinerio sekimo numerį, kurio formatas yra MCPU1234567, MCPU yra MKC priešdėlis. Sužinokite daugiau MKC konteinerio sekimo numerio informacijos iš toliau pateiktos nuotraukos.
mcc konteinerio stebėjimas

MKC sudėtinių rodinių stebėjimo pagalbos centras

Jei turite problemų dėl MKC konteinerių stebėjimo sistemos, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: NEgalime susisiekti su operatoriumi ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti siuntinį naudodami MKC konteinerio sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų

Leave a Comment

Your email address will not be published.