MARFRET Konteineri Jälgimine,Track MARFRET Container (24 Hrs)

Sisestage allpool oma Marfreti konteineri jälgimisnumber , mille vorming peaks olema MFTU1234567, et saada reaalajas Marfreti konteineri olek.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Marfreti kohta

marfreti jälgimineGrupi algne ettevõte Marseille fret on Marseille Freti ja Marfret’ laevastiku laevajuht. Marseille Fretis töötab 25 Prantsuse ohvitseri. Ülejäänud meeskond (100 meremeest ja ohvitseri) on välismaalane ja seda haldab Monacos asuv V Ships.

Uute ärivaldkondade otsimine on tähendanud, et Marfret on viimasel ajal saanud liikuda teistele ettevõtetele laevaagentuuriteenuse pakkumise valdkonda. Marfreti opereeritav erinevate liinide võrgustik koos partnerite omadega on võimaldanud arendada väga olulist Cross Trade tegevust.

Ametlik veebisait: www.marfret.fr

Marfreti jälgimise abi

  • Kui teil on probleeme meie konteineri jälgimissüsteemiga, jälgige oma konteinerit otse Marfreti veebisaidil .
  • Kui te Marfreti ametlikult veebisaidilt jälgimisteavet ei saa, võtke parem ühendust Marfretiga .

Marfreti konteineri jälgimise numbrivorming

Marfretiga tarnimisel saate Marfreti konteineri jälgimisnumbri vormingus MFTU1234567, MFTU on Marfreti eesliide. Lisateavet Marfreti konteineri jälgimise numbrite kohta leiate allolevast pildist.
marfret konteineri jälgimine

Marfreti konteinerite jälgimise abikeskus

Kui teil on probleeme meie Marfret konteineri jälgimise süsteemiga, esitage oma probleem siin, aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel operaatori ega teistega ühendust võtta, saame aidata teil pakki jälgida ainult teie Marfreti jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi