KMTC Konteyner Takibi,Track KMTC Container (24 Hrs)

KMTC kapsayıcı takip numaranızı aşağıya girin , KMTU1234567 biçiminde olmalıdır, gerçek zamanlı KMTC kapsayıcı durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

KMTC Hakkında

kmtc takibi1954 yılında kuruluşundan bu yana KMTC , Kore’nin önde gelen deniz taşımacılığı şirketidir. Yarım asırdan fazla tam liner hizmet lojistiği bilgisi ile KMTC, sürekli olarak en kaliteli hizmetleri sunmakta ve müşterilerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için hizmet sınırlarını genişletmek için gemi filolarını istikrarlı bir şekilde inşa etmektedir.

KMTC’nin Kore’de Busan, Incheon, Ulsan’da ofisleri, kuzeydeki Hokkaido’dan en güneydeki Kyushu’ya, en kuzeydeki Dalian’dan en güneydeki Hong Kong’a kadar Japonya’da 30’dan fazla liman, KMTC’nin Çin’de 16’dan fazla limandan oluşan lojistik ağları vardır. Güneydoğu Asya’da Singapur, Endonezya, Malezya, Tayland dahil olmak üzere 22’den fazla küresel ağ bulunmaktadır. Kuzeybatı Asya ve Orta Doğu’da 9’dan fazla liman küresel ağı kurulmuştur. Ayrıca verimli konteyner elleçleme ve gemi operasyonlarımızı sürdürmek amacıyla 1999 yılında Ulsan limanında Ulsan Konteyner Terminali’ni satın aldık. 2012 yılında KMTC’nin verimli kargo operasyonlarını daha da geliştirmek için 840.000㎡ Busan Yeni Liman 2-3 terminali açıldı. .

KMTC İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan KMTC web sitesinden takip edin .
  • KMTC resmi web sitesinden izleme bilgisi almazsanız, KMTC ile iletişime geçmeniz daha iyi olur .

KMTC Konteyner Takip Numarası Formatı

KMTC ile gönderim yaptığınızda, KMTU1234567 biçiminde bir KMTC konteyner takip numarası alacaksınız, KMTU, KMTC’nin ön ekidir. Aşağıdaki resimden daha fazla KMTC konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
kmtc konteyner takibi

KMTC Konteyner Takibi Yardım Merkezi

KMTC Konteyner Takip sistemimiz ile ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, size en kısa sürede yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkaları ile iletişime geçemeyiz, sadece resmi takip sistemindeki KMTC Konteyner takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin