KMTC Konteineru Izsekošana,Track KMTC Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu KMTC konteinera izsekošanas numuru , kam jābūt formātā KMTU1234567, lai iegūtu reāllaika KMTC konteinera statusu.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Par KMTC

kmtc izsekošanaKopš dibināšanas 1954. gadā KMTC ir vadošais Korejas jūras transporta uzņēmums. Ar vairāk nekā pusgadsimtu pilnām zināšanām līnijpārvadātāju pakalpojumu loģistikas jomā KMTC nepārtraukti sniedz augstākās kvalitātes pakalpojumus un nepārtraukti veido savu kuģu floti, lai paplašinātu pakalpojumu robežas un pilnībā apmierinātu klientu vajadzības.

KMTC biroji atrodas Pusanā, Inčonā un Ulsanā Korejā, vairāk nekā 30 ostu Japānā no Hokaido ziemeļu daļas līdz Kjušu dienvidu daļai, no Dalian ziemeļu daļas līdz Honkongas dienvidu daļai, KMTC ir loģistikas tīkli ar vairāk nekā 16 ostām Ķīnā. Dienvidaustrumāzijā ir vairāk nekā 22 globālie tīkli, tostarp Singapūrā, Indonēzijā, Malaizijā un Taizemē. Vairāk nekā 9 ostu globālie tīkli ir izveidoti Ziemeļrietumu Āzijā un Tuvajos Austrumos. Turklāt, lai veiktu mūsu efektīvu konteineru pārkraušanu un kuģu operācijas, mēs esam iegādājušies Ulsan Container Terminal Ulsanas ostā 1999. gadā. 2012. gadā jau ir atvērts 840 000 ㎡ Busan New Port 2-3 terminālis, lai vēl vairāk uzlabotu KMTC efektīvas kravas darbības. .

KMTC izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši KMTC vietnē .
  • Ja no KMTC oficiālās vietnes nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar KMTC .

KMTC konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar KMTC, jūs saņemsiet KMTC konteinera izsekošanas numuru formātā KMTU1234567, KMTU ir KMTC prefikss. Uzziniet vairāk KMTC konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
kmtc konteineru izsekošana

KMTC konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu KMTC konteineru izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu KMTC konteinera izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu