KMTC Sledování Kontejnerů,Track KMTC Container (24 Hrs)

Níže zadejte sledovací číslo kontejneru KMTC , mělo by mít formát KMTU1234567, získejte stav kontejneru KMTC v reálném čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O KMTC

sledování kmtcOd svého založení v roce 1954 je KMTC přední korejskou námořní přepravní společností. S více než půlstoletím plných znalostí logistiky liniových služeb KMTC nepřetržitě poskytuje služby nejvyšší kvality a neustále buduje své flotily lodí, aby rozšiřovaly hranice svých služeb, aby plně uspokojily potřeby zákazníků.

KMTC má kanceláře v Busanu, Incheon, Ulsan v Koreji, více než 30 přístavů v Japonsku od nejsevernějšího Hokkaida po nejjižnější Kjúšú, od nejsevernějšího Dalianu po nejjižnější Hong Kong, KMTC má logistické sítě více než 16 přístavů v Číně. V jihovýchodní Asii existuje více než 22 globálních sítí včetně Singapuru, Indonésie, Malajsie, Thajska. V severozápadní Asii a na Středním východě je zřízeno více než 9 globálních sítí přístavů. Abychom mohli provádět naši efektivní manipulaci s kontejnery a operace s plavidly, získali jsme v roce 1999 Ulsan Container Terminal v přístavu Ulsan. V roce 2012 byl již otevřen nový terminál 2-3 Busan s kapacitou 840 000㎡, aby se dále zlepšily efektivní nákladní operace KMTC .

Nápověda ke sledování KMTC

  • Pokud máte problém s naším systémem sledování kontejnerů, sledujte svůj kontejner přímo na webu KMTC .
  • Pokud nezískáváte žádné informace o sledování z oficiálních stránek KMTC, raději kontaktujte KMTC .

Formát sledovacího čísla kontejneru KMTC

Když odesíláte s KMTC, dostanete číslo pro sledování kontejneru KMTC ve formátu KMTU1234567, KMTU je předpona KMTC. Další informace o čísle sledování kontejneru KMTC naleznete na obrázku níže.
kmtc sledování kontejnerů

Centrum nápovědy pro sledování kontejnerů KMTC

Pokud máte problém s naším systémem KMTC Container Tracking, odešlete svůj problém zde, pomůžeme vám co nejdříve.
Prohlášení : NEMŮŽEME vaším jménem kontaktovat přepravce ani jiné osoby, můžeme vám pouze pomoci sledovat váš balíček pomocí čísla sledování kontejneru KMTC v oficiálním systému sledování.

Dejte nám prosím vědět, pokusíme se pro vás sledovat stav. Nemůžeme vás však kontaktovat ohledně jakéhokoli problému se zásilkou. Pro jakoukoli podporu se obraťte na jejich oficiální tým podpory.

užitečné odkazy

Sledujte více kontejnerových zásilek