KLINE Sledovanie Kontajnerov,Track KLINE Container (24 Hrs)

Nižšie zadajte svoje číslo sledovania kontajnera linky „K“ , malo by mať formát KKLU1234567, získajte stav kontajnera linky „K“ v reálnom čase.

O línii „K“.

Sledovanie čiary „K“.„K“ Line America (KAM) poskytuje dynamické pracovné prostredie, v ktorom môžu prekvitať asertívni a motivovaní jednotlivci. Zaviazali sme sa poskytovať špičkové technológie, náročné pracovné prostredie a príležitosť rásť s prosperujúcou organizáciou. „K“ Line America, Inc. sa nezúčastňuje na obsadzovaní posádok plavidiel, pretože sa s nimi manipuluje výlučne v zámorí. Nemôžeme poskytnúť informácie o postupoch prijímania zamestnancov. Všetka pobrežná sila USA je zmluvne dohodnutá na základe zmlúv o kolektívnom vyjednávaní s ILWU a ILA a „K“ Line America, Inc. nie je zmluvnou stranou týchto zmlúv. Záujemcovia o prácu na pevnine by sa mali obrátiť na jeden z týchto odborov.

Pomoc pri sledovaní čiary „K“.

  • Ak máte problém s naším systémom sledovania kontajnerov, sledujte svoj kontajner priamo na webovej stránke K-line .
  • Ak z oficiálnej webovej stránky K-line nedostanete žiadne informácie o sledovaní, radšej kontaktujte K-line .

Kontaktujte „K“ Lineon Social Media

Linku „K“ je možné kontaktovať nasledujúcim spôsobom

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Formát sledovacieho čísla kontajnera „K“.

Keď odosielate s linkou „K“, získate sledovacie číslo kontajnera linky „K“ vo formáte KKLU1234567. Riadok „K“ má nasledujúcu predponu: KKLU , KKFU , KKTU , KLFU , KLTU , ESSU a AKLU .

Zistite viac informácií o čísle sledovania kontajnera „K“ z obrázku nižšie.
Sledovanie linky K

Centrum pomoci sledovania kontajnerov linky „K“.

Ak máte problém s naším systémom sledovania kontajnerov „K“ Line Container Tracking, zadajte svoj problém tu, pomôžeme vám čo najskôr.
Vyhlásenie : NEMÔŽEME kontaktovať prepravcu ani iných vo vašom mene, môžeme vám len pomôcť sledovať váš balík pomocou čísla sledovania kontajnera „K“ v oficiálnom sledovacom systéme.

Dajte nám vedieť, pokúsime sa pre vás sledovať stav. Nemôžeme vás však kontaktovať v súvislosti s akýmkoľvek problémom so zásielkou. Ak potrebujete akúkoľvek podporu, kontaktujte ich oficiálny tím podpory.

užitočné odkazy

Sledujte viac kontajnerových zásielok