Dong Fang Konteineru Izsekošana,Track Dong Fang Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu Dong Fang konteinera izsekošanas numuru , kura formāts ir DFOU1234567, lai iegūtu reāllaika Dong Fang konteinera statusu.

Par Dong Fang International Asset Management Ltd

dong fang konteineru izsekošanaDong Fang tika dibināta 1997. gadā. Dong Fang ir starptautiska konteineru līzinga, tirdzniecības un pārvaldības kompānija, kas atrodas Honkongā. Dong Fang konteineru flotes izmērs pārsniedza 700 000 TEU, un Dong Fang nodrošina visa veida līzinga līgumus, tostarp ilgtermiņa operatīvo nomu, galveno nomu un nomas pirkumu utt. Dong Fang konteineru flote galvenokārt sastāv no 20′ standarta sausā, 40′ standarta sausā, 40 ‘augsts kubs un 40’augsts kubs ledusskapji. Mēs arī iesaistāmies investīcijās 3 konteineru ražotnēs kontinentālajā Ķīnā (Jinzhou, Lianyungang un Nansha).

Oficiālā vietne: www.dongfang.com.hk

Dong Fang izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši Dong Fang vietnē .
  • Ja no Dong Fang oficiālās vietnes nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar Dong Fang .

Dong Fang konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar Dong Fang, jūs saņemsiet Dong Fang konteinera izsekošanas numuru formātā DFOU1234567, DFOU ir Dong Fang prefikss.

Dong Fang ir divi prefiksi, tie ir DFOU un DFSU .

Uzziniet vairāk Dong Fang konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
dong fang konteineru izsekošana

Dong Fang konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu Dong Fang konteineru izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņojiet : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu Dong Fang Container izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *