Dong Fang Konteineri Jälgimine,Track Dong Fang Container (24 Hrs)

Sisestage allpool oma Dong Fangi konteineri jälgimisnumber , mille vorming peaks olema DFOU1234567, et saada reaalajas Dong Fangi konteineri olek.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Teave Dong Fang International Asset Management Ltd kohta

dong fang konteineri jälgimineDong Fang asutati 1997. aastal. Dong Fang on Hongkongis asuv rahvusvaheline konteinerite liisimise, kauplemise ja halduse ettevõte. Dong Fangi konteinerpargi suurus ületas 700 000 TEUd ja Dong Fang pakub igat tüüpi liisingulepinguid, sealhulgas pikaajalisi kasutusrende, põhiliisingut ja liisingut jne. Dong Fangi konteineripark koosneb peamiselt 20′ standardsest kuivkonteinerist, 40′ standardsest kuivast, 40 ‘kõrge kuubiku ja 40’kõrge kuubikuga külmkonteinerid. Investeerime ka 3 Mandri-Hiinas asuvasse konteinerite tootmisettevõttesse (Jinzhou, Lianyungang ja Nansha).

Ametlik veebisait: www.dongfang.com.hk

Dong Fangi jälgimise abi

Dong Fangi konteineri jälgimisnumbri vorming

Dong Fangiga tarnimisel saate Dong Fangi konteineri jälgimisnumbri vormingus DFOU1234567, DFOU on Dong Fangi eesliide.

Dong Fangil on kaks eesliidet, need on DFOU ja DFSU .

Lisateavet Dong Fangi konteineri jälgimisnumbrite kohta leiate allolevast pildist.
dong fang konteineri jälgimine

Dong Fangi konteinerite jälgimise abikeskus

Kui teil on probleeme meie Dong Fangi konteineri jälgimissüsteemiga, esitage oma probleem siin, aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel operaatori ega teistega ühendust võtta, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult teie Dong Fang Containeri jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi