CSAV Sledovanie Kontajnerov,Track CSAV Container (24 Hrs)

Nižšie zadajte číslo sledovania kontajnera CSAV , malo by mať formát CSVU1234567, získajte stav kontajnera CSAV v reálnom čase.

O ČSAV

sledovanie csavCompañía Sudamericana de Vapores ( CSAV ) je čilská lodná spoločnosť. Spoločnosť bola založená v roku 1872 a je jednou z najstarších lodných spoločností na svete a v súčasnosti jednou z najväčších v Latinskej Amerike.

ČSAV je spoločnosť, ktorá je kótovaná na burze od roku 1893. Špecializuje sa najmä na kontajnerovú dopravu, ale ponúka aj špeciálne služby, ako je námorná preprava tekutých a pevných hromadných nákladov, chladených nákladov a automobilov.

CSAV je globálna spoločnosť, ktorá prevádzkuje viac ako 30 linkových služieb po celom svete (ako aj feeder služby) a má komerčné zastúpenie vo viac ako 80 krajinách, pričom viac ako 90 % svojich celkových príjmov generuje prostredníctvom vlastných agentúr.

Oficiálna webová stránka: www.csav.com

Pomoc so sledovaním CSAV

  • Ak máte problém s naším systémom sledovania kontajnerov, sledujte svoj kontajner priamo na webovej stránke ČSAV .
  • Ak z oficiálnych stránok ČSAV nedostanete žiadne informácie o sledovaní, radšej kontaktujte CSAV .

Správy ČSAV

  • Hapag-Lloyd, CSAV Diskutujte o spoločných príležitostiach
  • CSAV NORASIA Conosur Service – Imbituba call

Kontaktujte CSAV na sociálnych sieťach

ČSAV je možné kontaktovať prostredníctvom nasledujúceho

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Formát čísla sledovania kontajnera CSAV

Keď odosielate s CSAV, dostanete číslo sledovania kontajnera CSAV vo formáte CSVU1234567, CSVU je predpona CSAV. CSAV má dve predpony, CSVU a LNXU . Zistite viac informácií o čísle sledovania kontajnera CSAV z obrázka nižšie.
sledovanie kontajnerov csav

Centrum pomoci CSAV pre sledovanie kontajnerov

Ak máte problém s naším systémom sledovania kontajnerov CSAV, zadajte svoj problém tu, pomôžeme vám čo najskôr.
Vyhlásenie : NEMÔŽEME kontaktovať prepravcu alebo iných vo vašom mene, môžeme vám len pomôcť sledovať váš balík pomocou čísla sledovania kontajnera CSAV v oficiálnom sledovacom systéme.

Dajte nám vedieť, pokúsime sa pre vás sledovať stav. Nemôžeme vás však kontaktovať v súvislosti s akýmkoľvek problémom so zásielkou. Ak potrebujete akúkoľvek podporu, kontaktujte ich oficiálny tím podpory.

užitočné odkazy

Sledujte viac kontajnerových zásielok

Leave a Comment

Your email address will not be published.